TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Brendelie en Ahmed vonden na een moeilijk leven de liefde bij elkaar, maar ze gaan nog altijd gebukt onder hun zware verleden.
Ahmed worstelt namelijk met de financiële gevolgen van een recent faillissement, Brendelie heeft grote schulden omdat ze nooit heeft geleerd met geld om te gaan. Toen ze jong moeder werd, besloot ze alles op afbetaling te kopen zonder te beseffen dat dit veel meer kost. Inmiddels wonen ze met hun vijf kinderen Milano, Benjamin, Aimée, Rayan en Moussa in een flatje in Maastricht. De woning is zo klein dat het stel in de woonkamer moet slapen.
In Steenrijk, straatarm ruilen ze een week met dj, muziekproducent en platenbaas Wesley. Hij gaat geregeld op reis met goede vriend Bas, nu gaan de vrienden samen dus een heel ander avontuur aan.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene