TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je eigen vrienden en familie oplichten: het is de normaalste zaak van de wereld voor Patrick van de V. In Stegeman op de Bres helpt Alberto Stegeman de tachtigjarige Mien, die 8000 euro aan Patrick - een vriend van haar dochter Mariska - heeft geleend. Wat Mien niet wist, is dat ze het geld nooit meer terug zou zien.
Zelfs Patricks broer, schoonfamilie en ouders zijn slachtoffer geworden van zijn leugens. “Hij was bevoegd om alles te regelen voor mijn ouders”, vertelt broer Riny. “Hij had rekeningen niet betaald, hij had huur gestorneerd die mijn vader voor zijn appartement moest betalen. De spaarrekening heeft hij geplunderd. Je gelooft hem zo makkelijk, je trapt zo makkelijk in zijn praatjes.” Alberto Stegeman confronteert Patrick met zijn wanpraktijken. (HH)
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS