TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlandse artiesten betreden het podium op het marktplein in Roermond. Jan Smit kondigt onder anderen Belle Perez, René Froger, Tino Martin, Marco Schuitmaker, Dennie Christian, Danny de Munk, rapper Donnie en Sieneke aan.
In Limburg mogen ook artiesten uit de streek niet ontbreken, zoals Lex Uiting. De RTL Boulevard-presentator heeft ook een carrière als liedjesschrijver en zanger. De Venlonaar zingt in het Limburgs en zat tien jaar in een dialectband. In 2017 bracht hij het nummer ‘Nao 't Zuuje’ uit, in het Nederlands ‘Naar het zuiden’. Het liedje gaat over zijn geboortestad. Uiting schreef de song omdat hij benoemd was tot stadsprins van Venlo.
Een toepasselijk lied voor een optreden tijdens deze editie van Sterren muziekfeest op het plein.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit