TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Nederlandstalige liedjes op het plein. In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Sterren Muziekfeest op het Plein komt weer een groot aantal Nederlandse artiesten naar een locatie in het land. Deze keer is dat Uden.
Artiesten die op het podium verschijnen zijn onder anderen Jan Smit, Frans Bauer, Jannes, John de Bever en Corry Konings.
Ook Wolter Kroes treedt op. De zanger is enthousiast over de locatie. “In Brabant heb je altijd geweldig publiek, maar Uden heeft toch echt wel een plekje in mijn hart’’, zegt hij tegen DTV Nieuws.
Het publiek kijkt mogelijk extra uit naar De Offsiders, een muzikaal gelegenheidstrio dat bestaat uit tv-presentator Wilfred Genee en oud-topvoetballers Wesley Sneijder en Andy van der Meijde.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me