TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Nederlandstalige liedjes op het plein. In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Sterren Muziekfeest op het Plein komt weer een groot aantal Nederlandse artiesten naar een locatie in het land. Deze keer is dat Uden.
Artiesten die op het podium verschijnen zijn onder anderen Jan Smit, Frans Bauer, Jannes, John de Bever en Corry Konings.
Ook Wolter Kroes treedt op. De zanger is enthousiast over de locatie. “In Brabant heb je altijd geweldig publiek, maar Uden heeft toch echt wel een plekje in mijn hart’’, zegt hij tegen DTV Nieuws.
Het publiek kijkt mogelijk extra uit naar De Offsiders, een muzikaal gelegenheidstrio dat bestaat uit tv-presentator Wilfred Genee en oud-topvoetballers Wesley Sneijder en Andy van der Meijde.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis