TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Nederlandstalige liedjes op het plein. In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Sterren Muziekfeest op het Plein komt weer een groot aantal Nederlandse artiesten naar een locatie in het land. Deze keer is dat Uden.
Artiesten die op het podium verschijnen zijn onder anderen Jan Smit, Frans Bauer, Jannes, John de Bever en Corry Konings.
Ook Wolter Kroes treedt op. De zanger is enthousiast over de locatie. “In Brabant heb je altijd geweldig publiek, maar Uden heeft toch echt wel een plekje in mijn hart’’, zegt hij tegen DTV Nieuws.
Het publiek kijkt mogelijk extra uit naar De Offsiders, een muzikaal gelegenheidstrio dat bestaat uit tv-presentator Wilfred Genee en oud-topvoetballers Wesley Sneijder en Andy van der Meijde.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'