TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Nederlandstalige liedjes op het plein. In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Sterren Muziekfeest op het Plein komt weer een groot aantal Nederlandse artiesten naar een locatie in het land. Deze keer is dat Uden.
Artiesten die op het podium verschijnen zijn onder anderen Jan Smit, Frans Bauer, Jannes, John de Bever en Corry Konings.
Ook Wolter Kroes treedt op. De zanger is enthousiast over de locatie. “In Brabant heb je altijd geweldig publiek, maar Uden heeft toch echt wel een plekje in mijn hart’’, zegt hij tegen DTV Nieuws.
Het publiek kijkt mogelijk extra uit naar De Offsiders, een muzikaal gelegenheidstrio dat bestaat uit tv-presentator Wilfred Genee en oud-topvoetballers Wesley Sneijder en Andy van der Meijde.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis