TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Nederlandstalige liedjes op het plein. In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Sterren Muziekfeest op het Plein komt weer een groot aantal Nederlandse artiesten naar een locatie in het land. Deze keer is dat Uden.
Artiesten die op het podium verschijnen zijn onder anderen Jan Smit, Frans Bauer, Jannes, John de Bever en Corry Konings.
Ook Wolter Kroes treedt op. De zanger is enthousiast over de locatie. “In Brabant heb je altijd geweldig publiek, maar Uden heeft toch echt wel een plekje in mijn hart’’, zegt hij tegen DTV Nieuws.
Het publiek kijkt mogelijk extra uit naar De Offsiders, een muzikaal gelegenheidstrio dat bestaat uit tv-presentator Wilfred Genee en oud-topvoetballers Wesley Sneijder en Andy van der Meijde.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro
09:08'De Meilandjes zijn alweer bijna vergeten'
08:26De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders