TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol ontvangt in Sterren op het Doek de succesvolle kinderboekenschrijver Carry Slee. Ze praat onder meer over de slechte relatie die ze met haar ouders had. "Ik fantaseerde heel vaak dat ik ergens anders woonde en andere ouders had", zegt ze daarover tegen Akyol. Haar fantasie en liefde voor boeken hielpen haar door deze zware tijd heen.
Op jonge leeftijd begon Slee zelf verhalen te schrijven. Haar kinderboeken worden inmiddels al jaren goed gelezen. Zeven ervan zijn succesvol verfilmd. De achtste Slee-verfilming, Juf Braaksel en de Magische Ring, over een schooljuf die ervoor zorgt dat alle plezier op school haar verdwijnt, is in de maak. Een thema waarvoor Slee put uit haar eigen schooltijd, die net als de situatie thuis niet prettig was.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
