TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het beeld dat ik van Ronald Koeman had, is heel anders dan hoe ik hem meemaakte tijdens de opnames van Sterren op het Doek", vertelt presentator Özcan Akyol. Hij heeft de voormalig profvoetballer te gast in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. "Ik had hem nooit eerder gesproken, maar kende hem natuurlijk wel als voetballer en trainer."
Het viel Akyol op dat Koeman zich erg op zijn gemak voelde terwijl hij zich door drie schilders liet portretteren. "Voetballers en trainers zijn over het algemeen erg gewend om vragen te beantwoorden en in de belangstelling te staan. Leuk was dat Koeman juist degene was die allerlei vragen aan de kunstenaars stelde. Hij was oprecht nieuwsgierig naar hun werkwijze. Dat vond ik mooi om te zien."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II