TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het beeld dat ik van Ronald Koeman had, is heel anders dan hoe ik hem meemaakte tijdens de opnames van Sterren op het Doek", vertelt presentator Özcan Akyol. Hij heeft de voormalig profvoetballer te gast in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. "Ik had hem nooit eerder gesproken, maar kende hem natuurlijk wel als voetballer en trainer."
Het viel Akyol op dat Koeman zich erg op zijn gemak voelde terwijl hij zich door drie schilders liet portretteren. "Voetballers en trainers zijn over het algemeen erg gewend om vragen te beantwoorden en in de belangstelling te staan. Leuk was dat Koeman juist degene was die allerlei vragen aan de kunstenaars stelde. Hij was oprecht nieuwsgierig naar hun werkwijze. Dat vond ik mooi om te zien."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)