TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het beeld dat ik van Ronald Koeman had, is heel anders dan hoe ik hem meemaakte tijdens de opnames van Sterren op het Doek", vertelt presentator Özcan Akyol. Hij heeft de voormalig profvoetballer te gast in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. "Ik had hem nooit eerder gesproken, maar kende hem natuurlijk wel als voetballer en trainer."
Het viel Akyol op dat Koeman zich erg op zijn gemak voelde terwijl hij zich door drie schilders liet portretteren. "Voetballers en trainers zijn over het algemeen erg gewend om vragen te beantwoorden en in de belangstelling te staan. Leuk was dat Koeman juist degene was die allerlei vragen aan de kunstenaars stelde. Hij was oprecht nieuwsgierig naar hun werkwijze. Dat vond ik mooi om te zien."
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend