TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het Doek vindt plaats in de Sint Nicolaaskapel in Nijmegen. Deze stad is de geboorteplaats van de ster van deze aflevering: Sinan Can. Net als de Turkse roots van de documentairemaker heeft ook de kapel Turkse invloeden.
Can onderzoekt in zijn programma's vaak onderwerpen als oorlogsgebieden en extremisme. Onlangs liet hij op de radio weten dat hij van plan is om het onderwerp moslimextremisme achter zich te laten. Hij ontvangt al een tijd bedreigingen. "Deze verhalen moeten verteld worden. Maar ik hoef er niet eindeloos mee door te gaan. Er zijn ook andere thema’s, zoals armoede of femicide", zegt hij.
Ook al zijn zijn onderwerpen zwaar, hij zoekt ook altijd de hoop, het licht. Lukt het de schilders om die positiviteit op het doek te krijgen?
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'