TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sterren op het Doek vindt plaats in de Sint Nicolaaskapel in Nijmegen. Deze stad is de geboorteplaats van de ster van deze aflevering: Sinan Can. Net als de Turkse roots van de documentairemaker heeft ook de kapel Turkse invloeden.
Can onderzoekt in zijn programma's vaak onderwerpen als oorlogsgebieden en extremisme. Onlangs liet hij op de radio weten dat hij van plan is om het onderwerp moslimextremisme achter zich te laten. Hij ontvangt al een tijd bedreigingen. "Deze verhalen moeten verteld worden. Maar ik hoef er niet eindeloos mee door te gaan. Er zijn ook andere thema’s, zoals armoede of femicide", zegt hij.
Ook al zijn zijn onderwerpen zwaar, hij zoekt ook altijd de hoop, het licht. Lukt het de schilders om die positiviteit op het doek te krijgen?
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6