TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Robben is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek. De oud-international speelde onder meer voor PSV, Bayern München en Chelsea. Robben laat zich portretteren in het stadion van FC Groningen, de club waar hij als profvoetballer debuteerde én afscheid nam; de kunstenaars onthullen hun werk in het Groninger Museum.
Met gastheer Özcan Akyol praat Robben over zijn jeugd, zijn gezin en zijn ambities als topsporter. Daarbij zal de presentator de diepgang niet schuwen. “Dat heeft ook te maken met mijn onvermogen over koetjes en kalfjes te praten. Ik heb moeite met dingen die nergens over gaan”, zei Akyol daar eerder over.
Ook Tineke de Nooij, Daan Schuurmans en Miljuschka Witzenhausen maken dit seizoen hun opwachting in Sterren op het Doek.
De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?
14:50Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6
14:31Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?