TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Robben is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek. De oud-international speelde onder meer voor PSV, Bayern München en Chelsea. Robben laat zich portretteren in het stadion van FC Groningen, de club waar hij als profvoetballer debuteerde én afscheid nam; de kunstenaars onthullen hun werk in het Groninger Museum.
Met gastheer Özcan Akyol praat Robben over zijn jeugd, zijn gezin en zijn ambities als topsporter. Daarbij zal de presentator de diepgang niet schuwen. “Dat heeft ook te maken met mijn onvermogen over koetjes en kalfjes te praten. Ik heb moeite met dingen die nergens over gaan”, zei Akyol daar eerder over.
Ook Tineke de Nooij, Daan Schuurmans en Miljuschka Witzenhausen maken dit seizoen hun opwachting in Sterren op het Doek.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'