TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Robben is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek. De oud-international speelde onder meer voor PSV, Bayern München en Chelsea. Robben laat zich portretteren in het stadion van FC Groningen, de club waar hij als profvoetballer debuteerde én afscheid nam; de kunstenaars onthullen hun werk in het Groninger Museum.
Met gastheer Özcan Akyol praat Robben over zijn jeugd, zijn gezin en zijn ambities als topsporter. Daarbij zal de presentator de diepgang niet schuwen. “Dat heeft ook te maken met mijn onvermogen over koetjes en kalfjes te praten. Ik heb moeite met dingen die nergens over gaan”, zei Akyol daar eerder over.
Ook Tineke de Nooij, Daan Schuurmans en Miljuschka Witzenhausen maken dit seizoen hun opwachting in Sterren op het Doek.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging