TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Robben is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek. De oud-international speelde onder meer voor PSV, Bayern München en Chelsea. Robben laat zich portretteren in het stadion van FC Groningen, de club waar hij als profvoetballer debuteerde én afscheid nam; de kunstenaars onthullen hun werk in het Groninger Museum.
Met gastheer Özcan Akyol praat Robben over zijn jeugd, zijn gezin en zijn ambities als topsporter. Daarbij zal de presentator de diepgang niet schuwen. “Dat heeft ook te maken met mijn onvermogen over koetjes en kalfjes te praten. Ik heb moeite met dingen die nergens over gaan”, zei Akyol daar eerder over.
Ook Tineke de Nooij, Daan Schuurmans en Miljuschka Witzenhausen maken dit seizoen hun opwachting in Sterren op het Doek.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw