TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel betaalt een hoge prijs voor zijn werk als misdaadverslaggever. In de Arnhemse Koepelgevangenis, waar Sterren op het Doek dit keer vandaan komt, vertelt hij Özcan Akyol over de jarenlange bedreigingen.
Daarover gaat ook het nieuwe boek John van den Heuvel, een lustrum lang extreme beveiliging. Hiervoor werd hij gevolgd door journalist en schrijver Bert Dijkstra. Op Instagram schreef Van den Heuvel dat zijn verhaal duidelijk maakt hoe het is om te leven met de voortdurende dreiging van onderwereldgeweld. “Dat heeft veel impact op m’n familie en mij.”
Toch gaat deze aflevering niet alleen maar over zijn werk. Terwijl de drie kunstenaars aan de portretten werken, spreken de misdaadverslaggever en Akyol namelijk ook over de tijd dat Van den Heuvel hoorde dat zijn vader niet zijn biologische vader was.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’