TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel betaalt een hoge prijs voor zijn werk als misdaadverslaggever. In de Arnhemse Koepelgevangenis, waar Sterren op het Doek dit keer vandaan komt, vertelt hij Özcan Akyol over de jarenlange bedreigingen.
Daarover gaat ook het nieuwe boek John van den Heuvel, een lustrum lang extreme beveiliging. Hiervoor werd hij gevolgd door journalist en schrijver Bert Dijkstra. Op Instagram schreef Van den Heuvel dat zijn verhaal duidelijk maakt hoe het is om te leven met de voortdurende dreiging van onderwereldgeweld. “Dat heeft veel impact op m’n familie en mij.”
Toch gaat deze aflevering niet alleen maar over zijn werk. Terwijl de drie kunstenaars aan de portretten werken, spreken de misdaadverslaggever en Akyol namelijk ook over de tijd dat Van den Heuvel hoorde dat zijn vader niet zijn biologische vader was.
Kaartverkoop gestart voor nieuw seizoen Dit was het nieuws
14:52Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland