TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel betaalt een hoge prijs voor zijn werk als misdaadverslaggever. In de Arnhemse Koepelgevangenis, waar Sterren op het Doek dit keer vandaan komt, vertelt hij Özcan Akyol over de jarenlange bedreigingen.
Daarover gaat ook het nieuwe boek John van den Heuvel, een lustrum lang extreme beveiliging. Hiervoor werd hij gevolgd door journalist en schrijver Bert Dijkstra. Op Instagram schreef Van den Heuvel dat zijn verhaal duidelijk maakt hoe het is om te leven met de voortdurende dreiging van onderwereldgeweld. “Dat heeft veel impact op m’n familie en mij.”
Toch gaat deze aflevering niet alleen maar over zijn werk. Terwijl de drie kunstenaars aan de portretten werken, spreken de misdaadverslaggever en Akyol namelijk ook over de tijd dat Van den Heuvel hoorde dat zijn vader niet zijn biologische vader was.
Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer