TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel betaalt een hoge prijs voor zijn werk als misdaadverslaggever. In de Arnhemse Koepelgevangenis, waar Sterren op het Doek dit keer vandaan komt, vertelt hij Özcan Akyol over de jarenlange bedreigingen.
Daarover gaat ook het nieuwe boek John van den Heuvel, een lustrum lang extreme beveiliging. Hiervoor werd hij gevolgd door journalist en schrijver Bert Dijkstra. Op Instagram schreef Van den Heuvel dat zijn verhaal duidelijk maakt hoe het is om te leven met de voortdurende dreiging van onderwereldgeweld. “Dat heeft veel impact op m’n familie en mij.”
Toch gaat deze aflevering niet alleen maar over zijn werk. Terwijl de drie kunstenaars aan de portretten werken, spreken de misdaadverslaggever en Akyol namelijk ook over de tijd dat Van den Heuvel hoorde dat zijn vader niet zijn biologische vader was.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026