TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel betaalt een hoge prijs voor zijn werk als misdaadverslaggever. In de Arnhemse Koepelgevangenis, waar Sterren op het Doek dit keer vandaan komt, vertelt hij Özcan Akyol over de jarenlange bedreigingen.
Daarover gaat ook het nieuwe boek John van den Heuvel, een lustrum lang extreme beveiliging. Hiervoor werd hij gevolgd door journalist en schrijver Bert Dijkstra. Op Instagram schreef Van den Heuvel dat zijn verhaal duidelijk maakt hoe het is om te leven met de voortdurende dreiging van onderwereldgeweld. “Dat heeft veel impact op m’n familie en mij.”
Toch gaat deze aflevering niet alleen maar over zijn werk. Terwijl de drie kunstenaars aan de portretten werken, spreken de misdaadverslaggever en Akyol namelijk ook over de tijd dat Van den Heuvel hoorde dat zijn vader niet zijn biologische vader was.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland