TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kunstenaars die meedoen aan Sterren op het Doek Tineke de Nooij niet té groot portretteren. Het appartement van de eerste vrouwelijke radio-dj van Nederland hangt namelijk al behoorlijk vol met kunst. Begin dit jaar verhuisde ze naar het Rosa Spier Huis in Laren, een woon- en werkgemeenschap van kunstenaars en wetenschappers.
In Shownieuws gaf ze een rondleiding door haar appartement. “Ik heb me omringd met spullen die ik het liefst om me heen heb”, vertelde ze in het interview. Ook Özcan Akyol zoekt haar hier op. In de binnentuin praten ze over de vele ziekenhuisbezoeken in haar kindertijd, haar dochters en haar kleinkinderen. En natuurlijk gaat het over muziek.
Even verderop, in Beeld en Geluid, onthullen de kunstenaars hun werken.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2. Deze aflevering volgt op 2 december 2023.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’