TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kunstenaars die meedoen aan Sterren op het Doek Tineke de Nooij niet té groot portretteren. Het appartement van de eerste vrouwelijke radio-dj van Nederland hangt namelijk al behoorlijk vol met kunst. Begin dit jaar verhuisde ze naar het Rosa Spier Huis in Laren, een woon- en werkgemeenschap van kunstenaars en wetenschappers.
In Shownieuws gaf ze een rondleiding door haar appartement. “Ik heb me omringd met spullen die ik het liefst om me heen heb”, vertelde ze in het interview. Ook Özcan Akyol zoekt haar hier op. In de binnentuin praten ze over de vele ziekenhuisbezoeken in haar kindertijd, haar dochters en haar kleinkinderen. En natuurlijk gaat het over muziek.
Even verderop, in Beeld en Geluid, onthullen de kunstenaars hun werken.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2. Deze aflevering volgt op 2 december 2023.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond