TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kunstenaars die meedoen aan Sterren op het Doek Tineke de Nooij niet té groot portretteren. Het appartement van de eerste vrouwelijke radio-dj van Nederland hangt namelijk al behoorlijk vol met kunst. Begin dit jaar verhuisde ze naar het Rosa Spier Huis in Laren, een woon- en werkgemeenschap van kunstenaars en wetenschappers.
In Shownieuws gaf ze een rondleiding door haar appartement. “Ik heb me omringd met spullen die ik het liefst om me heen heb”, vertelde ze in het interview. Ook Özcan Akyol zoekt haar hier op. In de binnentuin praten ze over de vele ziekenhuisbezoeken in haar kindertijd, haar dochters en haar kleinkinderen. En natuurlijk gaat het over muziek.
Even verderop, in Beeld en Geluid, onthullen de kunstenaars hun werken.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2. Deze aflevering volgt op 2 december 2023.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord