TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kunstenaars die meedoen aan Sterren op het Doek Tineke de Nooij niet té groot portretteren. Het appartement van de eerste vrouwelijke radio-dj van Nederland hangt namelijk al behoorlijk vol met kunst. Begin dit jaar verhuisde ze naar het Rosa Spier Huis in Laren, een woon- en werkgemeenschap van kunstenaars en wetenschappers.
In Shownieuws gaf ze een rondleiding door haar appartement. “Ik heb me omringd met spullen die ik het liefst om me heen heb”, vertelde ze in het interview. Ook Özcan Akyol zoekt haar hier op. In de binnentuin praten ze over de vele ziekenhuisbezoeken in haar kindertijd, haar dochters en haar kleinkinderen. En natuurlijk gaat het over muziek.
Even verderop, in Beeld en Geluid, onthullen de kunstenaars hun werken.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2. Deze aflevering volgt op 2 december 2023.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas