TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kunstenaars die meedoen aan Sterren op het Doek Tineke de Nooij niet té groot portretteren. Het appartement van de eerste vrouwelijke radio-dj van Nederland hangt namelijk al behoorlijk vol met kunst. Begin dit jaar verhuisde ze naar het Rosa Spier Huis in Laren, een woon- en werkgemeenschap van kunstenaars en wetenschappers.
In Shownieuws gaf ze een rondleiding door haar appartement. “Ik heb me omringd met spullen die ik het liefst om me heen heb”, vertelde ze in het interview. Ook Özcan Akyol zoekt haar hier op. In de binnentuin praten ze over de vele ziekenhuisbezoeken in haar kindertijd, haar dochters en haar kleinkinderen. En natuurlijk gaat het over muziek.
Even verderop, in Beeld en Geluid, onthullen de kunstenaars hun werken.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2. Deze aflevering volgt op 2 december 2023.
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak