TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vader of moeder worden is de grote wens van deelnemers aan het realityprogramma Strangers Making Babies. Ze willen allemaal graag een kind, maar hebben geen partner.
In deze eerste aflevering staan vruchtbaarheidsarts Marie Wren en datingexpert Gillian McCallum twee vrouwen bij. Venicia is een 34-jarige nanny die voor haar werk de hele wereld over reist. Zij hoopt iemand te vinden om een kind mee te krijgen en het ouderschap mee te delen. “Ik heb niet de luxe dat ik veel tijd kan nemen tussen het daten, elkaar leren kennen en dan een kind krijgen”, zo onderbouwt ze haar deelname.
Ook de 39-jarige amateurballroomdanser Sarah heeft een sterke kinderwens. Beide vrouwen ontmoeten dit keer de mannen aan wie ze zijn gekoppeld om te onderzoeken of het klikt.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'