TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vader of moeder worden is de grote wens van deelnemers aan het realityprogramma Strangers Making Babies. Ze willen allemaal graag een kind, maar hebben geen partner.
In deze eerste aflevering staan vruchtbaarheidsarts Marie Wren en datingexpert Gillian McCallum twee vrouwen bij. Venicia is een 34-jarige nanny die voor haar werk de hele wereld over reist. Zij hoopt iemand te vinden om een kind mee te krijgen en het ouderschap mee te delen. “Ik heb niet de luxe dat ik veel tijd kan nemen tussen het daten, elkaar leren kennen en dan een kind krijgen”, zo onderbouwt ze haar deelname.
Ook de 39-jarige amateurballroomdanser Sarah heeft een sterke kinderwens. Beide vrouwen ontmoeten dit keer de mannen aan wie ze zijn gekoppeld om te onderzoeken of het klikt.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'