TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vader of moeder worden is de grote wens van deelnemers aan het realityprogramma Strangers Making Babies. Ze willen allemaal graag een kind, maar hebben geen partner.
In deze eerste aflevering staan vruchtbaarheidsarts Marie Wren en datingexpert Gillian McCallum twee vrouwen bij. Venicia is een 34-jarige nanny die voor haar werk de hele wereld over reist. Zij hoopt iemand te vinden om een kind mee te krijgen en het ouderschap mee te delen. “Ik heb niet de luxe dat ik veel tijd kan nemen tussen het daten, elkaar leren kennen en dan een kind krijgen”, zo onderbouwt ze haar deelname.
Ook de 39-jarige amateurballroomdanser Sarah heeft een sterke kinderwens. Beide vrouwen ontmoeten dit keer de mannen aan wie ze zijn gekoppeld om te onderzoeken of het klikt.
Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter