TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vader of moeder worden is de grote wens van deelnemers aan het realityprogramma Strangers Making Babies. Ze willen allemaal graag een kind, maar hebben geen partner.
In deze eerste aflevering staan vruchtbaarheidsarts Marie Wren en datingexpert Gillian McCallum twee vrouwen bij. Venicia is een 34-jarige nanny die voor haar werk de hele wereld over reist. Zij hoopt iemand te vinden om een kind mee te krijgen en het ouderschap mee te delen. “Ik heb niet de luxe dat ik veel tijd kan nemen tussen het daten, elkaar leren kennen en dan een kind krijgen”, zo onderbouwt ze haar deelname.
Ook de 39-jarige amateurballroomdanser Sarah heeft een sterke kinderwens. Beide vrouwen ontmoeten dit keer de mannen aan wie ze zijn gekoppeld om te onderzoeken of het klikt.
Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start
15:08Ook deze vier bekende gezichten zijn betrokken bij Videoland Original Vals Spel
14:48Vandaag Inside komt volgend jaar mogelijk drie weken vanuit Curaçao
14:26Met het Mes op Tafel staat op deze wijze stil bij het overlijden van Joost Prinsen (83)