TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vader of moeder worden is de grote wens van deelnemers aan het realityprogramma Strangers Making Babies. Ze willen allemaal graag een kind, maar hebben geen partner.
In deze eerste aflevering staan vruchtbaarheidsarts Marie Wren en datingexpert Gillian McCallum twee vrouwen bij. Venicia is een 34-jarige nanny die voor haar werk de hele wereld over reist. Zij hoopt iemand te vinden om een kind mee te krijgen en het ouderschap mee te delen. “Ik heb niet de luxe dat ik veel tijd kan nemen tussen het daten, elkaar leren kennen en dan een kind krijgen”, zo onderbouwt ze haar deelname.
Ook de 39-jarige amateurballroomdanser Sarah heeft een sterke kinderwens. Beide vrouwen ontmoeten dit keer de mannen aan wie ze zijn gekoppeld om te onderzoeken of het klikt.
GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?