TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de grande finale, dit afscheidsconcert Symphonica in Rosso van de Dolly Dots. De dames nemen afscheid van het publiek in de roodgekleurde Ziggo Dome.
Uitbundig, een beetje gek - want wie staat er na z'n zestigste nog op de bühne? - en vooral heerlijk live, zingen ze nog één keer de zo bekende hits als 'Do wah diddy diddy', 'Radio', 'Love me just a little bit more', 'Don't give up', 'Do you wanna wanna' en nog vele nummers meer.
"Dit is het allermooiste podium om met elkaar afscheid te nemen van onze fans", zeggen de Dolly Dots die al 45 jaar met elkaar optrekken over dit allerlaatste concert. Ze nemen hun band onder leiding van Sven Figee mee, versterkt door orkestleider en arrangeur Guido Dieteren en zijn The European Pop Orchestra.
Partnerbijdrage
Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'
06:47Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'