TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de grande finale, dit afscheidsconcert Symphonica in Rosso van de Dolly Dots. De dames nemen afscheid van het publiek in de roodgekleurde Ziggo Dome.
Uitbundig, een beetje gek - want wie staat er na z'n zestigste nog op de bühne? - en vooral heerlijk live, zingen ze nog één keer de zo bekende hits als 'Do wah diddy diddy', 'Radio', 'Love me just a little bit more', 'Don't give up', 'Do you wanna wanna' en nog vele nummers meer.
"Dit is het allermooiste podium om met elkaar afscheid te nemen van onze fans", zeggen de Dolly Dots die al 45 jaar met elkaar optrekken over dit allerlaatste concert. Ze nemen hun band onder leiding van Sven Figee mee, versterkt door orkestleider en arrangeur Guido Dieteren en zijn The European Pop Orchestra.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger