TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste gasten van Jinek hebben zichzelf al begin deze maand aangekondigd. Nick en Simon schuiven aan om te praten over hun geruchtmakende toekomstplannen.
Begin augustus maakte hun management bekend dat beiden soloprojecten in het vooruitzicht hebben, maar van een definitieve breuk zou geen sprake zijn. De media speculeren intussen over een definitief einde van hun gezamenlijke carrière.
Het zal in elk geval niet de laatste keer zijn dat Nick en Simon zich als duo presenteren. De mannen brengen sowieso nog nieuwe singles uit, er zijn festivaloptredens geboekt en ze gaan het theater in. Of de twee volgend jaar voorgoed uit elkaar gaan, moet blijken aan de talkshowtafel. Eva Jinek kennende zal ze er alles aan doen om de waarheid boven tafel te krijgen.
Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv