TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op1-presentatrice Amber Kortzorg bevestigt in een interview met Televizier de aankomende, opvallende wijzigingen bij het NPO-praatprogramma.
Vanaf juli stapt het programma twee maanden af van de dagelijks roterende presentatieduo's: "Natasja Gibbs en ik presenteren half juli twee weken achter elkaar de talkshow. Dit is een soort roulatiedienst om de verschillende duo’s wat meer vrije tijd te gunnen." Volgens Kortzorg neemt WNL-stel Welmoed Sijtsma en Jort Kelder twee weken voor hun rekening. Ook MAX-koppel Charles Groenhuijsen & Elles de Bruin en EO-hosts Tijs van den Brink en Margje Fikse maken onderdeel uit van het zomerrooster.
Kortzorg heeft zin om maar liefst tien uitzendingen van Op1 achter elkaar te maken: "Al ben ik me schrap aan het zetten, want ‘t zijn lange dagen: je bent van 9.00 uur tot middernacht bezig met de uitzending. Maar het biedt wel de kans om echt in een ritme te komen en je eigen stempel op de uitzendingen te drukken."
Het reguliere dienstschema van Op1 wordt vanaf maandag 21 augustus weer hervat.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind