TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook dit seizoen vertellen natuurbeschermers in Terug in het Wild over hun inzet voor bedreigde diersoorten. In de openingsaflevering van deze reeks onder meer aandacht voor de Beierse woelmuis en de vleet, een platvis die bijna 3 meter lang kan worden. Ook Nienke Dijkstra komt aan het woord.
Zij neemt de ploeg mee voor een tocht over de Wadden. Ze koestert deze pleisterplaats voor trekvogels, zeehonden en ontelbare schaal- en schelpdieren. "Ik vind het belangrijk dat we van dit gebied genieten en voor de huidige en de toekomstige generatie behouden", vertelt ze op de site van haar stichting Doe eens Wad.
Maar het leven in het Waddengebied wordt bedreigd, onder meer door ronddrijvend plastic. In het programma legt ze uit wat ze daaraan doet.
Deze aflevering van Terug in het Wild zie je op woensdag 28 augustus om 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk