TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit seizoen vertellen natuurbeschermers in Terug in het Wild over hun inzet voor bedreigde diersoorten. In de openingsaflevering van deze reeks onder meer aandacht voor de Beierse woelmuis en de vleet, een platvis die bijna 3 meter lang kan worden. Ook Nienke Dijkstra komt aan het woord.
Zij neemt de ploeg mee voor een tocht over de Wadden. Ze koestert deze pleisterplaats voor trekvogels, zeehonden en ontelbare schaal- en schelpdieren. "Ik vind het belangrijk dat we van dit gebied genieten en voor de huidige en de toekomstige generatie behouden", vertelt ze op de site van haar stichting Doe eens Wad.
Maar het leven in het Waddengebied wordt bedreigd, onder meer door ronddrijvend plastic. In het programma legt ze uit wat ze daaraan doet.
Deze aflevering van Terug in het Wild zie je op woensdag 28 augustus om 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los