TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit seizoen vertellen natuurbeschermers in Terug in het Wild over hun inzet voor bedreigde diersoorten. In de openingsaflevering van deze reeks onder meer aandacht voor de Beierse woelmuis en de vleet, een platvis die bijna 3 meter lang kan worden. Ook Nienke Dijkstra komt aan het woord.
Zij neemt de ploeg mee voor een tocht over de Wadden. Ze koestert deze pleisterplaats voor trekvogels, zeehonden en ontelbare schaal- en schelpdieren. "Ik vind het belangrijk dat we van dit gebied genieten en voor de huidige en de toekomstige generatie behouden", vertelt ze op de site van haar stichting Doe eens Wad.
Maar het leven in het Waddengebied wordt bedreigd, onder meer door ronddrijvend plastic. In het programma legt ze uit wat ze daaraan doet.
Deze aflevering van Terug in het Wild zie je op woensdag 28 augustus om 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend
14:01Dit gerucht gaat al rond over B&B Vol Liefde 2026
13:33Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv