TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit seizoen vertellen natuurbeschermers in Terug in het Wild over hun inzet voor bedreigde diersoorten. In de openingsaflevering van deze reeks onder meer aandacht voor de Beierse woelmuis en de vleet, een platvis die bijna 3 meter lang kan worden. Ook Nienke Dijkstra komt aan het woord.
Zij neemt de ploeg mee voor een tocht over de Wadden. Ze koestert deze pleisterplaats voor trekvogels, zeehonden en ontelbare schaal- en schelpdieren. "Ik vind het belangrijk dat we van dit gebied genieten en voor de huidige en de toekomstige generatie behouden", vertelt ze op de site van haar stichting Doe eens Wad.
Maar het leven in het Waddengebied wordt bedreigd, onder meer door ronddrijvend plastic. In het programma legt ze uit wat ze daaraan doet.
Deze aflevering van Terug in het Wild zie je op woensdag 28 augustus om 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders