TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagavond werd het seizoen van Beste zangers afgesloten met een speciale duetten-aflevering. Die van Miss Montreal en Stef Bos zorgde ervoor dat de zangeres het amper droog wist te houden.
Het duo kreeg de eer om het seizoen af te sluiten met ‘Laat me’ van Ramses Shaffy. Het werd een van de intiemste nummers van de afgelopen reeks. De twee zaten samen achter een keyboard, die bespeeld werd door Stef.
Sanne Hansen, zoals Miss Montreal eigenlijk heet, is naderhand zichtbaar geëmotioneerd. "Ik vind het zo leuk dat ik naast je zit, alsof we thuis waren. Dit was écht een heel mooi muzikaal en liefdevol cadeau", vertelt ze aan Stef. "Wauw."
Kijkers leven mee met Linda Hakeboom in Jinek
Kijk hier het fragment terug:
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland