TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagavond werd het seizoen van Beste zangers afgesloten met een speciale duetten-aflevering. Die van Miss Montreal en Stef Bos zorgde ervoor dat de zangeres het amper droog wist te houden.
Het duo kreeg de eer om het seizoen af te sluiten met ‘Laat me’ van Ramses Shaffy. Het werd een van de intiemste nummers van de afgelopen reeks. De twee zaten samen achter een keyboard, die bespeeld werd door Stef.
Sanne Hansen, zoals Miss Montreal eigenlijk heet, is naderhand zichtbaar geëmotioneerd. "Ik vind het zo leuk dat ik naast je zit, alsof we thuis waren. Dit was écht een heel mooi muzikaal en liefdevol cadeau", vertelt ze aan Stef. "Wauw."
Kijkers leven mee met Linda Hakeboom in Jinek
Kijk hier het fragment terug:
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie