TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Snowboardster Bibian Mentel weet al zo’n 21 jaar lang kanker te overleven, maar kreeg in maart te horen dat de ziekte voor de 14de keer is teruggekomen. In Jinek vertelt ze over de zware periode die hierop volgde.
De reden waarom de voormalig sportster aan tafel zit bij Jinek is vanwege de film Bibian Mentel: Leef. Hierin volgt documentaire-maker Jesse Bleekmolen haar in de periode die mogelijk de laatste fase van haar leven is.
"Ik wil geen kasplantje zijn", vertelt Mentel als Eva Jinek vraagt waar haar grens ligt in het ziektebed. "Maar zolang ik nog van mijn kinderen kan genieten en kan communiceren, vind ik het een stuk minder erg."
Adriaan over de gezondheid van Bassie: 'Het gaat elke dag beter'
Kijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’