TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws dat we met de kerst mogelijk niet op vakantie mogen, slaat in als een bom bij Nederlandse vakantiegangers. Veel mensen willen daarom nu nog even weg, maar waar kan je eigenlijk veilig naartoe? EditieNL zocht het uit.
De meeste gebieden op de wereldkaart zijn rood gekleurd, maar er zijn er een paar die een geel reisadvies afgeven. Dat zijn onder andere Curaçao, de Canarische Eilanden en Griekenland. Alhoewel je daar naartoe mag reizen, gaat het niet altijd even makkelijk. Zo moet je voor een vakantie naar Curaçao binnen 72 uur van tevoren een PCR-test afnemen en kunnen aantonen dat deze negatief is.
Kijkers leven mee met dappere Linda Hakeboom in Jinek
Kijk hier het fragment terug:
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen