TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws dat we met de kerst mogelijk niet op vakantie mogen, slaat in als een bom bij Nederlandse vakantiegangers. Veel mensen willen daarom nu nog even weg, maar waar kan je eigenlijk veilig naartoe? EditieNL zocht het uit.
De meeste gebieden op de wereldkaart zijn rood gekleurd, maar er zijn er een paar die een geel reisadvies afgeven. Dat zijn onder andere Curaçao, de Canarische Eilanden en Griekenland. Alhoewel je daar naartoe mag reizen, gaat het niet altijd even makkelijk. Zo moet je voor een vakantie naar Curaçao binnen 72 uur van tevoren een PCR-test afnemen en kunnen aantonen dat deze negatief is.
Kijkers leven mee met dappere Linda Hakeboom in Jinek
Kijk hier het fragment terug:
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie