TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws dat we met de kerst mogelijk niet op vakantie mogen, slaat in als een bom bij Nederlandse vakantiegangers. Veel mensen willen daarom nu nog even weg, maar waar kan je eigenlijk veilig naartoe? EditieNL zocht het uit.
De meeste gebieden op de wereldkaart zijn rood gekleurd, maar er zijn er een paar die een geel reisadvies afgeven. Dat zijn onder andere Curaçao, de Canarische Eilanden en Griekenland. Alhoewel je daar naartoe mag reizen, gaat het niet altijd even makkelijk. Zo moet je voor een vakantie naar Curaçao binnen 72 uur van tevoren een PCR-test afnemen en kunnen aantonen dat deze negatief is.
Kijkers leven mee met dappere Linda Hakeboom in Jinek
Kijk hier het fragment terug:
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle