TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ja/nee spel is een van de moeilijkste spelletjes van Ik hou van Holland. Ook Francis van Broekhuizen heeft er moeite mee - en niet zo’n beetje ook!
Al binnen een paar seconde gaat ze voor het eerst de fout in. Francis zet stug door, maar een ‘uh’ en een tweede ‘ja’ volgt snel. Slecht nieuws dus voor het team van Leo Alkemade: de operazangeres haalt 0 punten binnen.
EditieNL: Kan je je mondkapje desinfecteren in de magnetron?
Kijk hier het fragment terug:
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'