TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit derde seizoen was goed voor een boeiende zoektocht naar de ultieme connectie.
Het gepuzzel en leggen van verbanden leverde wisselend succes op. Zo had cabaretier/schrijver Johan Goossens in de seizoensopening van The Connection niet veel moeite om bij de connectie 'Beyoncé' te belanden en echt net voor het verstrijken van de tijd zag ESPN-presentator Milan van Dongen het kwartje vallen met 'huis'.
Diederik Jekel en Tim de Wit verging het daarentegen minder. Wetenschapsjournalist Jekel zag de connectie 'zeven' niet en journalist De Wit dacht dat 'de paus' het antwoord was, maar het moest toch echt 'Johan Cruijff' zijn.
In de laatste aflevering mogen verslaggever Aran Bade en presentatoren Iris van Lunenburg en Jeroen Stomphorst een poging wagen. Benieuwd? Kijk dan zaterdag 23 december vanaf 20:28 uur naar BNNVARA op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers