TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit derde seizoen was goed voor een boeiende zoektocht naar de ultieme connectie.
Het gepuzzel en leggen van verbanden leverde wisselend succes op. Zo had cabaretier/schrijver Johan Goossens in de seizoensopening van The Connection niet veel moeite om bij de connectie 'Beyoncé' te belanden en echt net voor het verstrijken van de tijd zag ESPN-presentator Milan van Dongen het kwartje vallen met 'huis'.
Diederik Jekel en Tim de Wit verging het daarentegen minder. Wetenschapsjournalist Jekel zag de connectie 'zeven' niet en journalist De Wit dacht dat 'de paus' het antwoord was, maar het moest toch echt 'Johan Cruijff' zijn.
In de laatste aflevering mogen verslaggever Aran Bade en presentatoren Iris van Lunenburg en Jeroen Stomphorst een poging wagen. Benieuwd? Kijk dan zaterdag 23 december vanaf 20:28 uur naar BNNVARA op NPO1.
De Hanslers binnenkort terug op tv? 'Cameramensen zijn al benaderd'
12:50Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers