TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook dit derde seizoen was goed voor een boeiende zoektocht naar de ultieme connectie.
Het gepuzzel en leggen van verbanden leverde wisselend succes op. Zo had cabaretier/schrijver Johan Goossens in de seizoensopening van The Connection niet veel moeite om bij de connectie 'Beyoncé' te belanden en echt net voor het verstrijken van de tijd zag ESPN-presentator Milan van Dongen het kwartje vallen met 'huis'.
Diederik Jekel en Tim de Wit verging het daarentegen minder. Wetenschapsjournalist Jekel zag de connectie 'zeven' niet en journalist De Wit dacht dat 'de paus' het antwoord was, maar het moest toch echt 'Johan Cruijff' zijn.
In de laatste aflevering mogen verslaggever Aran Bade en presentatoren Iris van Lunenburg en Jeroen Stomphorst een poging wagen. Benieuwd? Kijk dan zaterdag 23 december vanaf 20:28 uur naar BNNVARA op NPO1.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers