TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook dit derde seizoen was goed voor een boeiende zoektocht naar de ultieme connectie.
Het gepuzzel en leggen van verbanden leverde wisselend succes op. Zo had cabaretier/schrijver Johan Goossens in de seizoensopening van The Connection niet veel moeite om bij de connectie 'Beyoncé' te belanden en echt net voor het verstrijken van de tijd zag ESPN-presentator Milan van Dongen het kwartje vallen met 'huis'.
Diederik Jekel en Tim de Wit verging het daarentegen minder. Wetenschapsjournalist Jekel zag de connectie 'zeven' niet en journalist De Wit dacht dat 'de paus' het antwoord was, maar het moest toch echt 'Johan Cruijff' zijn.
In de laatste aflevering mogen verslaggever Aran Bade en presentatoren Iris van Lunenburg en Jeroen Stomphorst een poging wagen. Benieuwd? Kijk dan zaterdag 23 december vanaf 20:28 uur naar BNNVARA op NPO1.
Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'
12:29Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima