TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patrick Lodiers had afgelopen voorjaar de niet te benijden taak de presentatie van The Connection over te nemen. De kennisquiz rond het zoeken van logische verbanden komt uit de koker van Matthijs van Nieuwkerk. Hij wist met het eerste seizoen een miljoen kijkers per week te vermaken.
Lees ook: Zoveel kijkers scoorde Patrick Lodiers met eerste aflevering The Connection
Toen Van Nieuwkerk eind vorig jaar vertrok bij BNNVARA bleef de spelshow zonder presentator achter. Lodiers nam de titel onder zijn hoede en gaf een eigen draai aan de presentatie. Betrokken, licht ironisch en met een knipoog waar nodig. Televisiekijkend Nederland accepteerde de wisseling van de wacht moeiteloos: met Lodiers aan het roer trok het tweede seizoen ook zo’n miljoen kijkers per week.
Vanavond staan weer drie nieuwe BN’ers klaar om de rode draad te zoeken. Benieuwd hoe die het doen? The Connection is sinds 28 oktober iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 4 november 2023.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde