TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patrick Lodiers had afgelopen voorjaar de niet te benijden taak de presentatie van The Connection over te nemen. De kennisquiz rond het zoeken van logische verbanden komt uit de koker van Matthijs van Nieuwkerk. Hij wist met het eerste seizoen een miljoen kijkers per week te vermaken.
Lees ook: Zoveel kijkers scoorde Patrick Lodiers met eerste aflevering The Connection
Toen Van Nieuwkerk eind vorig jaar vertrok bij BNNVARA bleef de spelshow zonder presentator achter. Lodiers nam de titel onder zijn hoede en gaf een eigen draai aan de presentatie. Betrokken, licht ironisch en met een knipoog waar nodig. Televisiekijkend Nederland accepteerde de wisseling van de wacht moeiteloos: met Lodiers aan het roer trok het tweede seizoen ook zo’n miljoen kijkers per week.
Vanavond staan weer drie nieuwe BN’ers klaar om de rode draad te zoeken. Benieuwd hoe die het doen? The Connection is sinds 28 oktober iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 4 november 2023.
Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
11:31Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4