TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patrick Lodiers had afgelopen voorjaar de niet te benijden taak de presentatie van The Connection over te nemen. De kennisquiz rond het zoeken van logische verbanden komt uit de koker van Matthijs van Nieuwkerk. Hij wist met het eerste seizoen een miljoen kijkers per week te vermaken.
Lees ook: Zoveel kijkers scoorde Patrick Lodiers met eerste aflevering The Connection
Toen Van Nieuwkerk eind vorig jaar vertrok bij BNNVARA bleef de spelshow zonder presentator achter. Lodiers nam de titel onder zijn hoede en gaf een eigen draai aan de presentatie. Betrokken, licht ironisch en met een knipoog waar nodig. Televisiekijkend Nederland accepteerde de wisseling van de wacht moeiteloos: met Lodiers aan het roer trok het tweede seizoen ook zo’n miljoen kijkers per week.
Vanavond staan weer drie nieuwe BN’ers klaar om de rode draad te zoeken. Benieuwd hoe die het doen? The Connection is sinds 28 oktober iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 4 november 2023.
Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen
23:55Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen