TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Edson da Graça had vorig jaar een onverwacht grote hit te pakken met The Floor. Wekelijks keek bijna een miljoen mensen naar de quizshow waarin alles draait om algemene kennis en een ouderwets potje landjepik.
Ook dit seizoen treden er weer honderd kandidaten aan die elk een eigen vakje krijgen op de grote, verlichte studiovloer. Wie kans wil maken op de hoofdprijs van 100.000 euro zal de vakken van alle concurrenten moeten veroveren, via duels met kennisvragen. Dit bleek in de vorige reeks al een pittige opgave, want al snel blijft een groepje kandidaten over dat aan elkaar gewaagd is.
Het idee voor The Floor komt uit de koker van John de Mol. De tv-maker wist het format met succes te verkopen aan onder meer de Verenigde Staten en Oekraïne.
The Floor is vanaf 7 januari iedere zondag om 20.00 uur te zien bij RTL 4.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival