TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Edson da Graça had vorig jaar een onverwacht grote hit te pakken met The Floor. Wekelijks keek bijna een miljoen mensen naar de quizshow waarin alles draait om algemene kennis en een ouderwets potje landjepik.
Ook dit seizoen treden er weer honderd kandidaten aan die elk een eigen vakje krijgen op de grote, verlichte studiovloer. Wie kans wil maken op de hoofdprijs van 100.000 euro zal de vakken van alle concurrenten moeten veroveren, via duels met kennisvragen. Dit bleek in de vorige reeks al een pittige opgave, want al snel blijft een groepje kandidaten over dat aan elkaar gewaagd is.
Het idee voor The Floor komt uit de koker van John de Mol. De tv-maker wist het format met succes te verkopen aan onder meer de Verenigde Staten en Oekraïne.
The Floor is vanaf 7 januari iedere zondag om 20.00 uur te zien bij RTL 4.
Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?