TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de eerste kandidaten zijn afgevallen ontstaan er steeds grotere vlakken op de vloer die fungeert als speelveld in kennisquiz The Floor. Sterkere spelers winnen letterlijk terrein.
De spelshow komt komend voorjaar ook in Oekraïne op tv. Dat is te danken aan de Nederlandse producent Talpa Studios. Het verhaal van een Oekraïense medewerker raakte de mensen van het productiebedrijf dusdanig dat ze besloten om de Oekraïense zender Novy Channel te helpen met het maken van een eigen versie.
Hoewel de opnames in Hilversum waren, komen alle honderd deelnemers uit Oekraïne, van wie de meesten als vluchteling in Nederland verblijven. Onder de kandidaten bevinden zich logischerwijs veel vrouwen, maar ook een aantal soldaten die in Nederland revalideren.
The Floor is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie