TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Deeg, boter, deeg, boter.” Jurylid Paul Hollywood geeft in de deegweek van The Great British Bake Off de bakkers alvast dé tip mee voor het maken van een dauphinoise pithivier. Voor deze Franse gesloten taart is de basis bladerdeeg. Hollywood zegt dat de kandidaten aan het ruwe deeg steeds wat bevroren boter moeten toevoegen.
Hij ziet bij deze technische opdracht graag een dauphinoise pithivier met aardappels, gekarameliseerde ui en een blauwekaassaus. Dauphinoise is een gerecht uit de Dauphiné, een streek in Zuidoost-Frankrijk. De taart is vernoemd naar de stad Pithiviers. Wat bakken de deelnemers ervan?
De twee andere opdrachten zijn hartige picknickpasteitjes en als spektakelstuk decoratieve zoete taarten, zoals die te vinden zijn in een exclusieve winkel.
Deze aflevering van The Great British Bake Off zie je op vrijdag 19 juli vanaf 18:50 uur bij MAX op NPO1.
Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out