TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén bakker heeft mazzel in The Great British Bake Off. Hij is van Duitse afkomst en laat het thema nu net 'Duits gebak' zijn.
Britse kijkers die de aflevering vorig jaar al zagen, waren minder blij; ze noemden het voortrekkerij. Maar de bakkers hebben wel iets anders aan hun hoofd. Ze moeten twee keer twaalf Weihnachtsplätzchen bakken en versieren.
Deze kerstkoekjes zijn qua calorieën niets vergeleken met de taart die ze vervolgens bakken. Deze Prinzregententorte bevat acht lagen biscuit en chocoladecrème, overgoten met chocoladeganache. Tot slot moeten de bakkers iets spectaculairs maken van Hefekuchen, een taart op basis van gistdeeg. De belangrijkste vraag in deze vijfde aflevering is of de taart van de Duitse kandidaat de hoge verwachtingen waarmaakt.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'