TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén bakker heeft mazzel in The Great British Bake Off. Hij is van Duitse afkomst en laat het thema nu net 'Duits gebak' zijn.
Britse kijkers die de aflevering vorig jaar al zagen, waren minder blij; ze noemden het voortrekkerij. Maar de bakkers hebben wel iets anders aan hun hoofd. Ze moeten twee keer twaalf Weihnachtsplätzchen bakken en versieren.
Deze kerstkoekjes zijn qua calorieën niets vergeleken met de taart die ze vervolgens bakken. Deze Prinzregententorte bevat acht lagen biscuit en chocoladecrème, overgoten met chocoladeganache. Tot slot moeten de bakkers iets spectaculairs maken van Hefekuchen, een taart op basis van gistdeeg. De belangrijkste vraag in deze vijfde aflevering is of de taart van de Duitse kandidaat de hoge verwachtingen waarmaakt.
Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud
11:16De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses