TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén bakker heeft mazzel in The Great British Bake Off. Hij is van Duitse afkomst en laat het thema nu net 'Duits gebak' zijn.
Britse kijkers die de aflevering vorig jaar al zagen, waren minder blij; ze noemden het voortrekkerij. Maar de bakkers hebben wel iets anders aan hun hoofd. Ze moeten twee keer twaalf Weihnachtsplätzchen bakken en versieren.
Deze kerstkoekjes zijn qua calorieën niets vergeleken met de taart die ze vervolgens bakken. Deze Prinzregententorte bevat acht lagen biscuit en chocoladecrème, overgoten met chocoladeganache. Tot slot moeten de bakkers iets spectaculairs maken van Hefekuchen, een taart op basis van gistdeeg. De belangrijkste vraag in deze vijfde aflevering is of de taart van de Duitse kandidaat de hoge verwachtingen waarmaakt.
Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten