TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén bakker heeft mazzel in The Great British Bake Off. Hij is van Duitse afkomst en laat het thema nu net 'Duits gebak' zijn.
Britse kijkers die de aflevering vorig jaar al zagen, waren minder blij; ze noemden het voortrekkerij. Maar de bakkers hebben wel iets anders aan hun hoofd. Ze moeten twee keer twaalf Weihnachtsplätzchen bakken en versieren.
Deze kerstkoekjes zijn qua calorieën niets vergeleken met de taart die ze vervolgens bakken. Deze Prinzregententorte bevat acht lagen biscuit en chocoladecrème, overgoten met chocoladeganache. Tot slot moeten de bakkers iets spectaculairs maken van Hefekuchen, een taart op basis van gistdeeg. De belangrijkste vraag in deze vijfde aflevering is of de taart van de Duitse kandidaat de hoge verwachtingen waarmaakt.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted