TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bakkers krijgen de schrik van hun leven in The Great British Bake Off. Normaal voeren ze aan de hand van beknopte instructies de technische opdracht uit, maar jurylid Prue Leith heeft voor de dessertaflevering besloten helemaal geen recept erbij te leveren. Voor sommigen een regelrechte ramp, want ze hebben nog nooit een citroenmeringuetaart gemaakt.
Met name de bodem is een belangrijk onderdeel. Die moet niet te zompig worden en daar is een handig trucje voor. Maar weten de kandidaten dit wel? Zij moeten verder acht identieke stoompuddinkjes afleveren, en een moussetaart met minstens drie dessertelementen en een verrassing binnenin. Op hun creativiteit is niets aan te merken, alleen zijn sommige bakkers wel heel scheutig met gelatineblaadjes.
Dit programma komt in plaats van MAX Vakantieman op NPO 1
07:52De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan