TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bakkers krijgen de schrik van hun leven in The Great British Bake Off. Normaal voeren ze aan de hand van beknopte instructies de technische opdracht uit, maar jurylid Prue Leith heeft voor de dessertaflevering besloten helemaal geen recept erbij te leveren. Voor sommigen een regelrechte ramp, want ze hebben nog nooit een citroenmeringuetaart gemaakt.
Met name de bodem is een belangrijk onderdeel. Die moet niet te zompig worden en daar is een handig trucje voor. Maar weten de kandidaten dit wel? Zij moeten verder acht identieke stoompuddinkjes afleveren, en een moussetaart met minstens drie dessertelementen en een verrassing binnenin. Op hun creativiteit is niets aan te merken, alleen zijn sommige bakkers wel heel scheutig met gelatineblaadjes.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij