TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog één keer ondersteunt presentator Jim Bakkum nieuwe talenten in de auditieronde. Deze vierde week van de talentenshow The Headliner staat volledig in het teken van de laatste audities en is daarmee dus ook een allerlaatste kans om de coachteams én het publiek omver te blazen met een spectaculair optreden.
Coaches Nick Schilder en Typhoon naast Jacqueline Govaert en Kraantje Pappie bepalen nu nog mee en zijn dan toe aan de volgende stap in het programma: het begeleiden van hun talenten om een indrukwekkende show neer te zetten. En die hulp kunnen ze goed gebruiken want er is veel om voor te strijden. De winnaar krijgt bijvoorbeeld een eigen clubtour.
De teams zijn compleet na deze aflevering van The Headliner. Wie nemen het hierna tegen elkaar op?
De laatste auditieronde van The Headliner is op vrijdag 14 februari om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters