TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke Elsinga beleefde vorig seizoen een valse start op de zaterdagavond met de geflopte spelshow Alles is Muziek.
Als het gezicht van de nieuwe kennisquiz The Jump krijgt de 37-jarige presentatrice opnieuw de kans zich te bewijzen. In het programma moeten kandidaten een meterslange brug oversteken om kans te maken op 50.000 euro. Dat klinkt eenvoudig, maar de brug zit vol met valluiken. Bij ieder luik horen stellingen over diverse onderwerpen. Bij een fout antwoord opent het luik zich en vallen deelnemers onverbiddelijk naar beneden.
Marieke heeft zin in haar nieuwe show: "Dit wordt zenuwslopend. Niet alleen de spanning van de quiz, maar ook het risico om meters naar beneden te vallen. Ik heb een testsprong mogen maken en het is doodeng!"
The Jump is vanaf 21 oktober 2023 iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op RTL4. Het neemt hiermee de plek over van DNA Singers.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie