TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt een nieuwe trend in televisieland: kennisquizzen waarbij een fout antwoord fysieke gevolgen heeft. Missers maken levert deelnemers van de SBS-spelshow De Kwis met Ballen bijvoorbeeld een nat pak op. Bij RTL hoeven spelers niet te vrezen voor reusachtige ballen maar is het de metershoge brug van The Jump die angst inboezemt.
Ook vanavond banen weer vijf kandidaten zich een weg langs de tien ingebouwde valluiken. Bij een juist antwoord blijven de luiken dicht, maar ze moeten hoe dan ook de sprong wagen om de overkant van de brug te bereiken.
Helemaal nieuw is het genre natuurlijk niet. In Ron's Honeymoonquiz namen bruidegoms al plaats in grote lepels boven een enorme bak tomatensoep. Als hun bruid de vragenronde verbruide, viel alles in de soep.
The Jump is iedere zaterdag vanaf 21:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026
09:51De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'