TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt een nieuwe trend in televisieland: kennisquizzen waarbij een fout antwoord fysieke gevolgen heeft. Missers maken levert deelnemers van de SBS-spelshow De Kwis met Ballen bijvoorbeeld een nat pak op. Bij RTL hoeven spelers niet te vrezen voor reusachtige ballen maar is het de metershoge brug van The Jump die angst inboezemt.
Ook vanavond banen weer vijf kandidaten zich een weg langs de tien ingebouwde valluiken. Bij een juist antwoord blijven de luiken dicht, maar ze moeten hoe dan ook de sprong wagen om de overkant van de brug te bereiken.
Helemaal nieuw is het genre natuurlijk niet. In Ron's Honeymoonquiz namen bruidegoms al plaats in grote lepels boven een enorme bak tomatensoep. Als hun bruid de vragenronde verbruide, viel alles in de soep.
The Jump is iedere zaterdag vanaf 21:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'