TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het lijkt een nieuwe trend in televisieland: kennisquizzen waarbij een fout antwoord fysieke gevolgen heeft. Missers maken levert deelnemers van de SBS-spelshow De Kwis met Ballen bijvoorbeeld een nat pak op. Bij RTL hoeven spelers niet te vrezen voor reusachtige ballen maar is het de metershoge brug van The Jump die angst inboezemt.
Ook vanavond banen weer vijf kandidaten zich een weg langs de tien ingebouwde valluiken. Bij een juist antwoord blijven de luiken dicht, maar ze moeten hoe dan ook de sprong wagen om de overkant van de brug te bereiken.
Helemaal nieuw is het genre natuurlijk niet. In Ron's Honeymoonquiz namen bruidegoms al plaats in grote lepels boven een enorme bak tomatensoep. Als hun bruid de vragenronde verbruide, viel alles in de soep.
The Jump is iedere zaterdag vanaf 21:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater