TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het lijkt een nieuwe trend in televisieland: kennisquizzen waarbij een fout antwoord fysieke gevolgen heeft. Missers maken levert deelnemers van de SBS-spelshow De Kwis met Ballen bijvoorbeeld een nat pak op. Bij RTL hoeven spelers niet te vrezen voor reusachtige ballen maar is het de metershoge brug van The Jump die angst inboezemt.
Ook vanavond banen weer vijf kandidaten zich een weg langs de tien ingebouwde valluiken. Bij een juist antwoord blijven de luiken dicht, maar ze moeten hoe dan ook de sprong wagen om de overkant van de brug te bereiken.
Helemaal nieuw is het genre natuurlijk niet. In Ron's Honeymoonquiz namen bruidegoms al plaats in grote lepels boven een enorme bak tomatensoep. Als hun bruid de vragenronde verbruide, viel alles in de soep.
The Jump is iedere zaterdag vanaf 21:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?