TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt een nieuwe trend in televisieland: kennisquizzen waarbij een fout antwoord fysieke gevolgen heeft. Missers maken levert deelnemers van de SBS-spelshow De Kwis met Ballen bijvoorbeeld een nat pak op. Bij RTL hoeven spelers niet te vrezen voor reusachtige ballen maar is het de metershoge brug van The Jump die angst inboezemt.
Ook vanavond banen weer vijf kandidaten zich een weg langs de tien ingebouwde valluiken. Bij een juist antwoord blijven de luiken dicht, maar ze moeten hoe dan ook de sprong wagen om de overkant van de brug te bereiken.
Helemaal nieuw is het genre natuurlijk niet. In Ron's Honeymoonquiz namen bruidegoms al plaats in grote lepels boven een enorme bak tomatensoep. Als hun bruid de vragenronde verbruide, viel alles in de soep.
The Jump is iedere zaterdag vanaf 21:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'