TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Springen naar succes of vallend verliezen: twee teams moeten in kennisquiz The Jump tien valluiken zien te trotseren. Wie genoeg kennis bezit om de overkant te halen, maakt kans op 50.000 euro. De goede moed zit er niet alleen in bij de kandidaten. Ook Marieke Elsinga - die in augustus beviel van haar dochter - stond te springen om het programma voor de tweede keer te presenteren.
De presentatrice heeft de volle agenda er zeker voor over. “In radio en tv kan ik echt mijn ei kwijt. Dat ik er nog programma’s voor RTL naast doe, gaat prima. Je bent even een paar weken iets drukker en dan keert de rust weer terug.”
De opnames van The Jump begonnen slechts acht weken na de komst van haar baby, maar Elsinga vond het te leuk om te laten liggen. Ze vertelt aan het AD: “Te leuk om te laten liggen.”
The Jump is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?