TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Springen naar succes of vallend verliezen: twee teams moeten in kennisquiz The Jump tien valluiken zien te trotseren. Wie genoeg kennis bezit om de overkant te halen, maakt kans op 50.000 euro. De goede moed zit er niet alleen in bij de kandidaten. Ook Marieke Elsinga - die in augustus beviel van haar dochter - stond te springen om het programma voor de tweede keer te presenteren.
De presentatrice heeft de volle agenda er zeker voor over. “In radio en tv kan ik echt mijn ei kwijt. Dat ik er nog programma’s voor RTL naast doe, gaat prima. Je bent even een paar weken iets drukker en dan keert de rust weer terug.”
De opnames van The Jump begonnen slechts acht weken na de komst van haar baby, maar Elsinga vond het te leuk om te laten liggen. Ze vertelt aan het AD: “Te leuk om te laten liggen.”
The Jump is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek