TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Springen naar succes of vallend verliezen: twee teams moeten in kennisquiz The Jump tien valluiken zien te trotseren. Wie genoeg kennis bezit om de overkant te halen, maakt kans op 50.000 euro. De goede moed zit er niet alleen in bij de kandidaten. Ook Marieke Elsinga - die in augustus beviel van haar dochter - stond te springen om het programma voor de tweede keer te presenteren.
De presentatrice heeft de volle agenda er zeker voor over. “In radio en tv kan ik echt mijn ei kwijt. Dat ik er nog programma’s voor RTL naast doe, gaat prima. Je bent even een paar weken iets drukker en dan keert de rust weer terug.”
De opnames van The Jump begonnen slechts acht weken na de komst van haar baby, maar Elsinga vond het te leuk om te laten liggen. Ze vertelt aan het AD: “Te leuk om te laten liggen.”
The Jump is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media