TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Springen naar succes of vallend verliezen: twee teams moeten in kennisquiz The Jump tien valluiken zien te trotseren. Wie genoeg kennis bezit om de overkant te halen, maakt kans op 50.000 euro. De goede moed zit er niet alleen in bij de kandidaten. Ook Marieke Elsinga - die in augustus beviel van haar dochter - stond te springen om het programma voor de tweede keer te presenteren.
De presentatrice heeft de volle agenda er zeker voor over. “In radio en tv kan ik echt mijn ei kwijt. Dat ik er nog programma’s voor RTL naast doe, gaat prima. Je bent even een paar weken iets drukker en dan keert de rust weer terug.”
De opnames van The Jump begonnen slechts acht weken na de komst van haar baby, maar Elsinga vond het te leuk om te laten liggen. Ze vertelt aan het AD: “Te leuk om te laten liggen.”
The Jump is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026