TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gisteravond zaten zo'n 1,9 miljoen kijkers aan de buis gekluisterd voor de Oud & Nieuw-special van The Masked Singer. Hierin was te zien hoe Jack van Gelder zich als allereerst moest onthullen. De sportpresentator bleek in het vuurwerkpak te zitten. Daarna was het de beurt aan de champagnefles. Niemand minder dan de enige echte Leontine Ruiters kwam tevoorschijn. Alle vier de panelleden zaten ernaast en de verbazing was immens.
Op Nieuwjaarsdag is het vervolg van de Oud & Nieuw Special van The Masked Singer te zien bij RTL4. Wie onthult Ruben Nicolai als de Oliebol, de Klok, de Kerstboom en de Sneeuwpop? Gisteravond en vandaag gaan er al veel namen de ronde: zo lijken diverse kijkers net als Loretta zeker dat Quinty Trustfull schuilgaat in het pak van de Klok (wiens tijd toevallig op 10:00 uur koffietijd staat) en lijken ook Nick Schilder als Kerstboom en Robert ten Brink als Oliebol al twee potentiële kandidaten.
Alleen dan de vraag die iedereen in zijn greep houdt: wie is toch die klassiek geschoolde Sneeuwpop? Tania Kross valt als grote winnaar van het eerste seizoen af. Maar wie o wie is het dan wel? Namen die momenteel rondzingen zijn: Floor Jansen, Glennis Grace, Brigitte Kaandorp, Davina Michelle en Sharon den Adel. Vanavond wordt het duidelijk.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten