TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De struisvogel zet zijn keel op om een vrouwtje te versieren, kraamwebspinnen paaien hun potentiële partners met cadeautjes. Aan verleidingstactieken geen gebrek in The Mating Game.
De vijfdelige BBC-natuurserie, in deze Nederlandstalige versie ingesproken door Freek Vonk, brengt de versierpogingen van tachtig diersoorten in beeld. Vanuit de jungle, oceaan en zoetwatergebieden bijvoorbeeld, maar ook vanaf de graslanden, het startpunt van de serie.
Behalve struisvogels en kraamwebspinnen gooien zebra's, kangoeroes en kemphanen hun charmes in de strijd. Eén kemphaan heeft een wel heel bijzondere strategie. Hij is een mannetje, maar heeft het verenkleed van een vrouwtje. Als zijn mannelijke concurrenten strijden om vrouwelijke aandacht, grijpt hij zijn kans.
Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit
14:06Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'