TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De struisvogel zet zijn keel op om een vrouwtje te versieren, kraamwebspinnen paaien hun potentiële partners met cadeautjes. Aan verleidingstactieken geen gebrek in The Mating Game.
De vijfdelige BBC-natuurserie, in deze Nederlandstalige versie ingesproken door Freek Vonk, brengt de versierpogingen van tachtig diersoorten in beeld. Vanuit de jungle, oceaan en zoetwatergebieden bijvoorbeeld, maar ook vanaf de graslanden, het startpunt van de serie.
Behalve struisvogels en kraamwebspinnen gooien zebra's, kangoeroes en kemphanen hun charmes in de strijd. Eén kemphaan heeft een wel heel bijzondere strategie. Hij is een mannetje, maar heeft het verenkleed van een vrouwtje. Als zijn mannelijke concurrenten strijden om vrouwelijke aandacht, grijpt hij zijn kans.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?