TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 is publiek weer welkom bij The Passion, dat dit jaar plaatsvindt in de Friese stad Harlingen. Hier vertellen castleden als Sinan Eroglu (Jezus), Buddy Vedder (Judas) en Marlijn Weerdenburg (Maria) het paasverhaal.
Lees ook: Dit moet je weten over The Passion 2023
Waar in 2022 het personage Maria Magdalena - nu gespeeld door GTST-actrice Bertrie Wierenga - werd geïntroduceerd, kent deze Passion ook een nieuw element. Voor het eerst in dertien jaar zien kijkers wat Pontius Pilatus (Dragan Bakema) doormaakt nadat hij Jezus laat kruisigen.
Tussen de scènes door loopt verslaggever Anita Witzier mee met de processiegangers en hoort ze hun verhalen die aansluiten bij het thema ‘leun op mij’. Anders dan de rest van de cast doet zij niet mee aan de Hemelvaarteditie op 18 mei.
The Passion is op (Witte) donderdag 6 april te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk