TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 is publiek weer welkom bij The Passion, dat dit jaar plaatsvindt in de Friese stad Harlingen. Hier vertellen castleden als Sinan Eroglu (Jezus), Buddy Vedder (Judas) en Marlijn Weerdenburg (Maria) het paasverhaal.
Lees ook: Dit moet je weten over The Passion 2023
Waar in 2022 het personage Maria Magdalena - nu gespeeld door GTST-actrice Bertrie Wierenga - werd geïntroduceerd, kent deze Passion ook een nieuw element. Voor het eerst in dertien jaar zien kijkers wat Pontius Pilatus (Dragan Bakema) doormaakt nadat hij Jezus laat kruisigen.
Tussen de scènes door loopt verslaggever Anita Witzier mee met de processiegangers en hoort ze hun verhalen die aansluiten bij het thema ‘leun op mij’. Anders dan de rest van de cast doet zij niet mee aan de Hemelvaarteditie op 18 mei.
The Passion is op (Witte) donderdag 6 april te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette