TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 is publiek weer welkom bij The Passion, dat dit jaar plaatsvindt in de Friese stad Harlingen. Hier vertellen castleden als Sinan Eroglu (Jezus), Buddy Vedder (Judas) en Marlijn Weerdenburg (Maria) het paasverhaal.
Lees ook: Dit moet je weten over The Passion 2023
Waar in 2022 het personage Maria Magdalena - nu gespeeld door GTST-actrice Bertrie Wierenga - werd geïntroduceerd, kent deze Passion ook een nieuw element. Voor het eerst in dertien jaar zien kijkers wat Pontius Pilatus (Dragan Bakema) doormaakt nadat hij Jezus laat kruisigen.
Tussen de scènes door loopt verslaggever Anita Witzier mee met de processiegangers en hoort ze hun verhalen die aansluiten bij het thema ‘leun op mij’. Anders dan de rest van de cast doet zij niet mee aan de Hemelvaarteditie op 18 mei.
The Passion is op (Witte) donderdag 6 april te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro