TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op weg naar de top hebben de deelnemers aan The Summit al heel wat hindernissen overwonnen. Natuurlijke - zoals moerassen, bergmeren of rotswanden - maar ook door mensenhanden gemaakte. Zo waren er al ziplines, oversteekvlotten en tweehonderd meter hoge touwladders.
Ditmaal hebben de programmamakers weer iets nieuws verzonnen: een drijvende brug, een doodeng, wiebelig ding. Een misstap heeft grote gevolgen. Het water in Noord-Noorwegen is ijskoud en als een kandidaat daarin belandt, raakt die alles kwijt.
Even rustig op de brug klimmen met een rugzak van 25 kilo om, dat gaat 'm niet worden. Die moet dus af, en zal onvermijdelijk naar de bodem zinken. Een dure grap, want in zo'n rugzak zit naast kleding en survivalbenodigdheden ook tienduizenden euro's.
The Summit zie je iedere zondag vanaf 20:00 uur op RTL 4. Deze aflevering staat gepland voor zondag 23 maart 2025.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa