TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De audities zijn nog in volle gang bij The Talent Scouts, al begint de artiestenstal van de vijf scouts al aardig vol te raken. Ook deze week krijgen Angela Groothuizen, Nicky Romero, Flemming, Donnie en Tabitha weer 5000 euro om potentiële sterren over te halen voor hen te kiezen.
In deze talentenjacht draait het niet alleen om de strijd tussen de talenten die kans willen maken op de hoofdprijs van 25.000 euro. De vijf coachende BN’ers halen alles uit de kast om de winnende act te leveren.
Presentator Kalvijn staat de deelnemers waar nodig bij, maar tegenover het ANP biecht hij op ook te genieten van de dubbele wedstrijd die gaande is in deze talentenjacht. Zowel de kandidaten als de coachende scouts staan lijnrecht tegenover elkaar: “Want wie kan het beste talent scouten? Die extra wedstrijd, naast de reguliere zoektocht naar het beste zangtalent, vind ik heel leuk.”
Eerder dit jaar presenteerde Kalvijn de geflopte talentenjacht Avastars voor SBS.
Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar
14:45Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside