TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De audities zijn nog in volle gang bij The Talent Scouts, al begint de artiestenstal van de vijf scouts al aardig vol te raken. Ook deze week krijgen Angela Groothuizen, Nicky Romero, Flemming, Donnie en Tabitha weer 5000 euro om potentiële sterren over te halen voor hen te kiezen.
In deze talentenjacht draait het niet alleen om de strijd tussen de talenten die kans willen maken op de hoofdprijs van 25.000 euro. De vijf coachende BN’ers halen alles uit de kast om de winnende act te leveren.
Presentator Kalvijn staat de deelnemers waar nodig bij, maar tegenover het ANP biecht hij op ook te genieten van de dubbele wedstrijd die gaande is in deze talentenjacht. Zowel de kandidaten als de coachende scouts staan lijnrecht tegenover elkaar: “Want wie kan het beste talent scouten? Die extra wedstrijd, naast de reguliere zoektocht naar het beste zangtalent, vind ik heel leuk.”
Eerder dit jaar presenteerde Kalvijn de geflopte talentenjacht Avastars voor SBS.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen