TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vakkundige jury - met Angela Groothuizen, Cesar Zuiderwijk en Spike - heeft de acht beste tributebands geselecteerd voor de volgende ronde. Vanaf deze aflevering van het populaire programma The Tribute: Battle of the Bands komen er geen nieuwe bands meer bij.
De overgebleven groepen strijden vanaf nu tegen elkaar voor een felbegeerd plekje in het concert in de Ziggo Dome. De vierde plek betekent 15 minuten tijdens de show en de tributeband die als derde eindigt mag 30 minuten optreden in de Amsterdamse concertzaal.
Bezoekers krijgen 45 minuten te zien van de groep die de zilveren medaille wint en de allerbeste tributeband krijgt een uur de tijd op 17 april. Wie overtuigt met een optreden van een hit van hun idool en komt daarmee dichter bij de winst?
The Tribute: Battle of the Bands is op zaterdag 22 februari 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert
08:23De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Oogappels, The Hobbit: The Desolation of Smaug