TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakkundige jury - met Angela Groothuizen, Cesar Zuiderwijk en Spike - heeft de acht beste tributebands geselecteerd voor de volgende ronde. Vanaf deze aflevering van het populaire programma The Tribute: Battle of the Bands komen er geen nieuwe bands meer bij.
De overgebleven groepen strijden vanaf nu tegen elkaar voor een felbegeerd plekje in het concert in de Ziggo Dome. De vierde plek betekent 15 minuten tijdens de show en de tributeband die als derde eindigt mag 30 minuten optreden in de Amsterdamse concertzaal.
Bezoekers krijgen 45 minuten te zien van de groep die de zilveren medaille wint en de allerbeste tributeband krijgt een uur de tijd op 17 april. Wie overtuigt met een optreden van een hit van hun idool en komt daarmee dichter bij de winst?
The Tribute: Battle of the Bands is op zaterdag 22 februari 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen