TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakkundige jury - met Angela Groothuizen, Cesar Zuiderwijk en Spike - heeft de acht beste tributebands geselecteerd voor de volgende ronde. Vanaf deze aflevering van het populaire programma The Tribute: Battle of the Bands komen er geen nieuwe bands meer bij.
De overgebleven groepen strijden vanaf nu tegen elkaar voor een felbegeerd plekje in het concert in de Ziggo Dome. De vierde plek betekent 15 minuten tijdens de show en de tributeband die als derde eindigt mag 30 minuten optreden in de Amsterdamse concertzaal.
Bezoekers krijgen 45 minuten te zien van de groep die de zilveren medaille wint en de allerbeste tributeband krijgt een uur de tijd op 17 april. Wie overtuigt met een optreden van een hit van hun idool en komt daarmee dichter bij de winst?
The Tribute: Battle of the Bands is op zaterdag 22 februari 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.
Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen
19:55Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm