TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vakkundige jury - met Angela Groothuizen, Cesar Zuiderwijk en Spike - heeft de acht beste tributebands geselecteerd voor de volgende ronde. Vanaf deze aflevering van het populaire programma The Tribute: Battle of the Bands komen er geen nieuwe bands meer bij.
De overgebleven groepen strijden vanaf nu tegen elkaar voor een felbegeerd plekje in het concert in de Ziggo Dome. De vierde plek betekent 15 minuten tijdens de show en de tributeband die als derde eindigt mag 30 minuten optreden in de Amsterdamse concertzaal.
Bezoekers krijgen 45 minuten te zien van de groep die de zilveren medaille wint en de allerbeste tributeband krijgt een uur de tijd op 17 april. Wie overtuigt met een optreden van een hit van hun idool en komt daarmee dichter bij de winst?
The Tribute: Battle of the Bands is op zaterdag 22 februari 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025