TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de slotaflevering van seizoen 2 van Therapie is Max Terpstra de bekende Nederlander die vertelt over zijn ervaring met therapie.
De presentator van BNNVARA - en vorig jaar zomer de nummer 2 in De Slimste Mens - kotste op de basisschool een meester onder terwijl iedereen het zag. Daarna raakte hij steeds meer in zichzelf gekeerd en kon hij moeilijk zijn gevoelens uiten.
Nadat hij op zijn achttiende een keer geluk had gehad in het casino, vergokte hij in drie jaar 16.000 euro. In therapie leerde Max om zich niet meer te schamen en zijn angst onder ogen te zien. Hij moet soms nog overgeven in spannende situaties. Over het gokken zei hij in radioprogramma Villa VDB: “Ik blijf altijd verslaafd, het enige wat ik kan, is het niet meer doen."
De slotaflevering van Therapie zie je op maandag 23 juni 2025 om 21:40 uur op NPO 3.
Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1
08:24Kamp van Koningsbrugge is maandagavond niet te zien en dit is waarom
08:00Carlo Boszhard neemt ook nieuw seizoen The Floor voor zijn rekening
07:39De TV van gisteren: Kijkers raken niet uitgepraat over 'ondankbaar' stel in Help Mijn Man Is Klusser
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 oktober 2025