TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reden laat zich raden: met slechts 199.000 kijkers voor de laatste aflevering was de show duidelijk geen hit.
Lees ook: Lage kijkcijfers boeien Richard Groenendijk niet
Richard Groenendijk debuteerde begin mei als quizmaster in Think Inside the Box. Elke uitzending ontving hij, naast vast panellid Kees Tol, een team van twee BN'ers, die onder meer moesten uitzoeken wie of wat er in The Box stond. Het programma zou oorspronkelijk acht afleveringen beslaan, maar dat haalt het niet. Na vijf afleveringen komt het eerste seizoen nu al ten einde.
Bijzonder genoeg liet de presentator deze week zelf nog weten dat kijkcijfers hem niet interesseren. "Ik zweer op mijn eigen man dat ik niets met kijkcijfers heb. Ik ben er niet mee bezig of het nou één of tien seizoenen wordt", vertelde hij in de radioshow van Wouter van der Goes op NPO Radio 2. De zender denkt daar blijkbaar anders over: het programma wordt aanstaande vrijdag al vervangen door herhalingen van Familie Gillis: Massa Is Kassa.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij