TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reden laat zich raden: met slechts 199.000 kijkers voor de laatste aflevering was de show duidelijk geen hit.
Lees ook: Lage kijkcijfers boeien Richard Groenendijk niet
Richard Groenendijk debuteerde begin mei als quizmaster in Think Inside the Box. Elke uitzending ontving hij, naast vast panellid Kees Tol, een team van twee BN'ers, die onder meer moesten uitzoeken wie of wat er in The Box stond. Het programma zou oorspronkelijk acht afleveringen beslaan, maar dat haalt het niet. Na vijf afleveringen komt het eerste seizoen nu al ten einde.
Bijzonder genoeg liet de presentator deze week zelf nog weten dat kijkcijfers hem niet interesseren. "Ik zweer op mijn eigen man dat ik niets met kijkcijfers heb. Ik ben er niet mee bezig of het nou één of tien seizoenen wordt", vertelde hij in de radioshow van Wouter van der Goes op NPO Radio 2. De zender denkt daar blijkbaar anders over: het programma wordt aanstaande vrijdag al vervangen door herhalingen van Familie Gillis: Massa Is Kassa.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek