TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na experimenten om het brein te prikkelen gaat het nu om het fysieke aspect. In de vijfde week van Tieners tegen Kwalen gaan de ouderen en jongeren bewegen. Activiteitenbegeleider Remy heeft een dansworkshop geregeld met een choreograaf.
De jongeren zijn daar niet meteen voor te porren. Tijdens de workshop worden ze gefilmd, maar dat is wat anders dan zelf een dansje maken op TikTok. De senioren daarentegen zijn enthousiast over de opdracht en tonen goede resultaten.
De onderlinge band tussen jong en oud wordt door alle gezamenlijke bezigheden steeds sterker. Malika gaat op stap met Sarie, allebei houden ze van winkelen. Ab en Colin blijken ondanks het grote leeftijdsverschil ook dezelfde interesses te hebben. Samen gaan ze in een vliegsimulator.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 11 september vanaf 21:25 uur bij MAX op NPO 1.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman