TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kracht van een wens die in vervulling gaat, is enorm. Dat zegt kinderneuroloog Jolanda Schieving. Zij is een van de gasten in deze Tijd voor MAX, die helemaal in het teken van Make-A-Wish Nederland staat.
Al sinds de oprichting in 1989 is het de ambitie van Make-A-Wish Nederland om de liefste wens van ernstig zieke kinderen en jongeren te vervullen. Die allereerste wens kwam ooit van de tienjarige Cindy, die de televisieopnames van de serie Zeg ‘ns AAA wilde bijwonen.
In deze thema-uitzending is onder meer te zien hoe de vijfjarige Darius, die leukemie heeft, zijn droom om dierenarts te worden ziet uitkomen. De twee jaar oudere Stéphanie ontmoet Woezel en Pip. Presentator Sjoerd van Ramshorst vertelt waarom hij ambassadeur van de organisatie is.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026