TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kracht van een wens die in vervulling gaat, is enorm. Dat zegt kinderneuroloog Jolanda Schieving. Zij is een van de gasten in deze Tijd voor MAX, die helemaal in het teken van Make-A-Wish Nederland staat.
Al sinds de oprichting in 1989 is het de ambitie van Make-A-Wish Nederland om de liefste wens van ernstig zieke kinderen en jongeren te vervullen. Die allereerste wens kwam ooit van de tienjarige Cindy, die de televisieopnames van de serie Zeg ‘ns AAA wilde bijwonen.
In deze thema-uitzending is onder meer te zien hoe de vijfjarige Darius, die leukemie heeft, zijn droom om dierenarts te worden ziet uitkomen. De twee jaar oudere Stéphanie ontmoet Woezel en Pip. Presentator Sjoerd van Ramshorst vertelt waarom hij ambassadeur van de organisatie is.
Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv