TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kracht van een wens die in vervulling gaat, is enorm. Dat zegt kinderneuroloog Jolanda Schieving. Zij is een van de gasten in deze Tijd voor MAX, die helemaal in het teken van Make-A-Wish Nederland staat.
Al sinds de oprichting in 1989 is het de ambitie van Make-A-Wish Nederland om de liefste wens van ernstig zieke kinderen en jongeren te vervullen. Die allereerste wens kwam ooit van de tienjarige Cindy, die de televisieopnames van de serie Zeg ‘ns AAA wilde bijwonen.
In deze thema-uitzending is onder meer te zien hoe de vijfjarige Darius, die leukemie heeft, zijn droom om dierenarts te worden ziet uitkomen. De twee jaar oudere Stéphanie ontmoet Woezel en Pip. Presentator Sjoerd van Ramshorst vertelt waarom hij ambassadeur van de organisatie is.
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'