TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kracht van een wens die in vervulling gaat, is enorm. Dat zegt kinderneuroloog Jolanda Schieving. Zij is een van de gasten in deze Tijd voor MAX, die helemaal in het teken van Make-A-Wish Nederland staat.
Al sinds de oprichting in 1989 is het de ambitie van Make-A-Wish Nederland om de liefste wens van ernstig zieke kinderen en jongeren te vervullen. Die allereerste wens kwam ooit van de tienjarige Cindy, die de televisieopnames van de serie Zeg ‘ns AAA wilde bijwonen.
In deze thema-uitzending is onder meer te zien hoe de vijfjarige Darius, die leukemie heeft, zijn droom om dierenarts te worden ziet uitkomen. De twee jaar oudere Stéphanie ontmoet Woezel en Pip. Presentator Sjoerd van Ramshorst vertelt waarom hij ambassadeur van de organisatie is.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’