TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een beetje het IJmuiden van Groot-Brittannië: Port Talbot. Het plaatsje in Wales staat vooral bekend om de staalfabrieken van Tata Steel. Sinds begin dit jaar is alles anders.
De staalstad ten oosten van Swansea verliest door de sluiting van de hoogovens niet alleen zijn identiteit, maar ook zijn inkomsten. Het nieuws kwam hard aan in Port Talbot, aangezien 10 procent van de inwoners voor Tata Steel werkte.
In Toms Sportverhalen ziet Tom Egbers met eigen ogen wat deze sluiting voor de lokale voetballers betekent. Onder hen zitten ook veel slachtoffers van de massaontslagen.
Fabrieken blijven een thema in deze aflevering. Tom gaat namelijk ook op zoek naar het voetbalveld waar zijn opa Thomas Duffy ooit speelde, onder de rook van een fabriek.
Deze aflevering van Toms Sportverhalen zie je op donderdag 19 december 2024 vanaf 20:55 uur bij NOS op NPO 2.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los