TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een beetje het IJmuiden van Groot-Brittannië: Port Talbot. Het plaatsje in Wales staat vooral bekend om de staalfabrieken van Tata Steel. Sinds begin dit jaar is alles anders.
De staalstad ten oosten van Swansea verliest door de sluiting van de hoogovens niet alleen zijn identiteit, maar ook zijn inkomsten. Het nieuws kwam hard aan in Port Talbot, aangezien 10 procent van de inwoners voor Tata Steel werkte.
In Toms Sportverhalen ziet Tom Egbers met eigen ogen wat deze sluiting voor de lokale voetballers betekent. Onder hen zitten ook veel slachtoffers van de massaontslagen.
Fabrieken blijven een thema in deze aflevering. Tom gaat namelijk ook op zoek naar het voetbalveld waar zijn opa Thomas Duffy ooit speelde, onder de rook van een fabriek.
Deze aflevering van Toms Sportverhalen zie je op donderdag 19 december 2024 vanaf 20:55 uur bij NOS op NPO 2.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland