TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een beetje het IJmuiden van Groot-Brittannië: Port Talbot. Het plaatsje in Wales staat vooral bekend om de staalfabrieken van Tata Steel. Sinds begin dit jaar is alles anders.
De staalstad ten oosten van Swansea verliest door de sluiting van de hoogovens niet alleen zijn identiteit, maar ook zijn inkomsten. Het nieuws kwam hard aan in Port Talbot, aangezien 10 procent van de inwoners voor Tata Steel werkte.
In Toms Sportverhalen ziet Tom Egbers met eigen ogen wat deze sluiting voor de lokale voetballers betekent. Onder hen zitten ook veel slachtoffers van de massaontslagen.
Fabrieken blijven een thema in deze aflevering. Tom gaat namelijk ook op zoek naar het voetbalveld waar zijn opa Thomas Duffy ooit speelde, onder de rook van een fabriek.
Deze aflevering van Toms Sportverhalen zie je op donderdag 19 december 2024 vanaf 20:55 uur bij NOS op NPO 2.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten