TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een beetje het IJmuiden van Groot-Brittannië: Port Talbot. Het plaatsje in Wales staat vooral bekend om de staalfabrieken van Tata Steel. Sinds begin dit jaar is alles anders.
De staalstad ten oosten van Swansea verliest door de sluiting van de hoogovens niet alleen zijn identiteit, maar ook zijn inkomsten. Het nieuws kwam hard aan in Port Talbot, aangezien 10 procent van de inwoners voor Tata Steel werkte.
In Toms Sportverhalen ziet Tom Egbers met eigen ogen wat deze sluiting voor de lokale voetballers betekent. Onder hen zitten ook veel slachtoffers van de massaontslagen.
Fabrieken blijven een thema in deze aflevering. Tom gaat namelijk ook op zoek naar het voetbalveld waar zijn opa Thomas Duffy ooit speelde, onder de rook van een fabriek.
Deze aflevering van Toms Sportverhalen zie je op donderdag 19 december 2024 vanaf 20:55 uur bij NOS op NPO 2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'