TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Anniko van Santen nu eens niet 'opsporing verzocht', maar 'antwoorden gezocht'. De presentatrice gaat haar tweede week in als host van Triviant, met als nieuwe deelnemers oud-politicus Boris van der Ham en actrice Britte Lagcher.
Van Santen zit er op haar plaats. “Mensen zullen me vast vooral van twintig jaar Opsporing Verzocht kennen, maar ik ben als gast door de jaren heen ook geregeld opgedoken in kennisquizzen. Ik ben namelijk van kinds af aan al dol op gekke feitjes en trivia slurpen.”
Haar illustere voorgangers die de quiz van 1988 - 2007 presenteerden zijn Astrid Joosten, Tineke Verburg, Mireille Bekooij en Jack van Gelder. Triviant is gebaseerd op het gelijknamige bordspel, dat nu in de winkels ligt onder de Engelse naam: Trivial Pursuit.
Triviant is op maandag 17 augustus 2026 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond