TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Twee nieuwe en bijzondere deelnemers in Triviant met Anniko van Santen . Beide kandidaten hebben een exotische naam, maar daarbij houdt elke vergelijking wel op.
Eythora Thorsdottir is geboren in Rotterdam als kind van IJslandse ouders. Ze zwaaide jarenlang als turnster aan de brug met ongelijke leggers of sprong met duizelingwekkende salto’s over de turnvloer. Mede door zware blessures heeft ze haar topsportcarrière opgegeven.
Poal Cairo is acteur en wordt door zijn uitstraling regelmatig gecast als crimineel. Hij speelde grimmige rollen in series als Moordvrouw, Baantjer het Begin en Van God Los. Een van zijn laatste grote rollen was als misdadiger Dimitri 'Dozer' Verhoeven in de serie Ferry, het vervolg op de gelijknamige film met Frank Lammers.
Triviant met Eythora en Poal is op woensdag 26 augustus 2026 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers