TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een gouden horloge met buitenkasten van haaienhuid verschijnt aan de tafel van Menno Hoencamp. Hij is een van de experts die voor deze Tussen Kunst & Kitsch in het Bonnefanten-museum in Maastricht is.
Aan Hoencamp de taak het bijzondere horloge te taxeren. Ook Paul van Rosmalen - gespecialiseerd in schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw - is aanwezig. Dit keer buigt hij zich over een werk van de Franse kunstenares Blanche-Augustine Camus. De geboren Parisienne stond bekend om haar neo-impressionistische schilderijen van onder meer landschappen.
Camus exposeerde van 1911 tot 1939 meerdere keren op de Salon des Artistes Français in Parijs. Haar deelname was succesvol, want in de loop der jaren won ze een bronzen, een zilveren én een gouden medaille.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland