TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing en de experts doen in deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch verschillende musea aan. Zij bezoeken onder meer het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Dat klinkt misschien niet gezellig, maar het museum werd eerder dit jaar in een ANWB-verkiezing uitgeroepen tot leukste uitje van de provincie Utrecht.
De stemmers prezen onder meer de behulpzame vrijwilligers en natuurlijk de collectie van wapens, uniformen en legervoertuigen. Het is niet de eerste keer dat het museum in Soesterberg met de eer strijkt; het NMM won deze verkiezing al zeven keer eerder.
Hier taxeert een deskundige een fraai schilderij van een koffie- en theewinkel. Verder buigen de experts zich over een ketting met tijgernagels en een flesje uit de eerste eeuw na Christus.
Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner