TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing en de experts doen in deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch verschillende musea aan. Zij bezoeken onder meer het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Dat klinkt misschien niet gezellig, maar het museum werd eerder dit jaar in een ANWB-verkiezing uitgeroepen tot leukste uitje van de provincie Utrecht.
De stemmers prezen onder meer de behulpzame vrijwilligers en natuurlijk de collectie van wapens, uniformen en legervoertuigen. Het is niet de eerste keer dat het museum in Soesterberg met de eer strijkt; het NMM won deze verkiezing al zeven keer eerder.
Hier taxeert een deskundige een fraai schilderij van een koffie- en theewinkel. Verder buigen de experts zich over een ketting met tijgernagels en een flesje uit de eerste eeuw na Christus.
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen