TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing en de experts doen in deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch verschillende musea aan. Zij bezoeken onder meer het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Dat klinkt misschien niet gezellig, maar het museum werd eerder dit jaar in een ANWB-verkiezing uitgeroepen tot leukste uitje van de provincie Utrecht.
De stemmers prezen onder meer de behulpzame vrijwilligers en natuurlijk de collectie van wapens, uniformen en legervoertuigen. Het is niet de eerste keer dat het museum in Soesterberg met de eer strijkt; het NMM won deze verkiezing al zeven keer eerder.
Hier taxeert een deskundige een fraai schilderij van een koffie- en theewinkel. Verder buigen de experts zich over een ketting met tijgernagels en een flesje uit de eerste eeuw na Christus.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL