TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing en de experts doen in deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch verschillende musea aan. Zij bezoeken onder meer het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Dat klinkt misschien niet gezellig, maar het museum werd eerder dit jaar in een ANWB-verkiezing uitgeroepen tot leukste uitje van de provincie Utrecht.
De stemmers prezen onder meer de behulpzame vrijwilligers en natuurlijk de collectie van wapens, uniformen en legervoertuigen. Het is niet de eerste keer dat het museum in Soesterberg met de eer strijkt; het NMM won deze verkiezing al zeven keer eerder.
Hier taxeert een deskundige een fraai schilderij van een koffie- en theewinkel. Verder buigen de experts zich over een ketting met tijgernagels en een flesje uit de eerste eeuw na Christus.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:47Dit programma vervangt Muziekfeest op het Plein op de vrijdagavond van NPO 1
14:09Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?