TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De deelnemers die in deze Tussen Kunst en Kitsch hun voorwerp laten taxeren, zijn te gast in het Groninger Museum. Dat is al een uitje op zich. Het museum ontving in 1987 een grote schenking waardoor een nieuw gebouw kon worden neergezet. Het unieke ontwerp is een sterk staaltje postmodernistische architectuur.
Een groot contrast met de voorwerpen van deze aflevering, zoals de oude Drentse bijl, die de eigenaar zelf heeft opgegraven. Karl Stimm, onder andere specialist in vroegchristelijke oude kunst, taxeert hem.
Ook bijzonder is de culpepermicroscoop die Frits Kats onder ogen krijgt. De Britse instrumentmaker Edmund Culpeper produceerde ze tussen 1725 en 1730. Vanwege hun populariteit in de achttiende eeuw zijn veel van zijn microscopen bewaard gebleven.
De TV van gisteren: Songfestival-special Make Up Your Mind trekt meer kijkers dan de finale
06:47Vanavond op TV: Boer zoekt vrouw, Code van Coppens, Downsizing
22:06Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker