TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is vaak niet de taxatiewaarde maar de emotionele waarde die telt voor de eigenaren van kunststukken. Dat zal blijken in deze jubileumaflevering van het veertigjarige Tussen Kunst en Kitsch.
In deze special gaat het om bijzondere verhalen die de eigenaren te vertellen hebben over een object. Soms hebben mensen een voorwerp al jarenlang in hun bezit. Juist in dit jubileumjaar van het programma gebeurde er iets bijzonders.
Experts taxeerden een schilderij van de Russische kunstschilder Alexej von Jawlensky dat uit een erfenis kwam op drie ton. Dat is het hoogste bedrag in de geschiedenis van het programma. Het stuk hoort, net als Von Jawlensky’s andere werken, in een museum thuis. De uitzending over dit schilderij is in het voorjaar te zien.
Deze jubileumspecial van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 5 januari 2025 vanaf 20:25 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los