TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is vaak niet de taxatiewaarde maar de emotionele waarde die telt voor de eigenaren van kunststukken. Dat zal blijken in deze jubileumaflevering van het veertigjarige Tussen Kunst en Kitsch.
In deze special gaat het om bijzondere verhalen die de eigenaren te vertellen hebben over een object. Soms hebben mensen een voorwerp al jarenlang in hun bezit. Juist in dit jubileumjaar van het programma gebeurde er iets bijzonders.
Experts taxeerden een schilderij van de Russische kunstschilder Alexej von Jawlensky dat uit een erfenis kwam op drie ton. Dat is het hoogste bedrag in de geschiedenis van het programma. Het stuk hoort, net als Von Jawlensky’s andere werken, in een museum thuis. De uitzending over dit schilderij is in het voorjaar te zien.
Deze jubileumspecial van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 5 januari 2025 vanaf 20:25 uur bij AVROTROS op NPO 1.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid