TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is vaak niet de taxatiewaarde maar de emotionele waarde die telt voor de eigenaren van kunststukken. Dat zal blijken in deze jubileumaflevering van het veertigjarige Tussen Kunst en Kitsch.
In deze special gaat het om bijzondere verhalen die de eigenaren te vertellen hebben over een object. Soms hebben mensen een voorwerp al jarenlang in hun bezit. Juist in dit jubileumjaar van het programma gebeurde er iets bijzonders.
Experts taxeerden een schilderij van de Russische kunstschilder Alexej von Jawlensky dat uit een erfenis kwam op drie ton. Dat is het hoogste bedrag in de geschiedenis van het programma. Het stuk hoort, net als Von Jawlensky’s andere werken, in een museum thuis. De uitzending over dit schilderij is in het voorjaar te zien.
Deze jubileumspecial van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 5 januari 2025 vanaf 20:25 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?