TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Eisenloeffel was een Nederlandse edelsmid die gespecialiseerd was in het maken van penduleklokken. In Tussen Kunst en Kitsch krijgt expert Rob Driessen zo’n klok onder ogen.
Robert Aronson taxeert een blauw-witte plaque van aardewerk. Dat lijkt een uit de kluiten gewassen porseleinen tegel, maar is bedoeld om in te lijsten.
Expert Paul van Rosmalen bewondert een werk van de Curaçaose schilder Hipólito Ocalia. De markante schilder, geboren in 1916, was volledig autodidact. In het werk van Ocalia schijnt altijd de zon. Hij schilderde voornamelijk landschappen, met felle, heldere kleuren en alledaagse scènes. Met de vrolijkheid van zijn schilderijen brak hij door als kunstenaar en wist hij veel mensen voor zijn werk én zijn mooie eiland te interesseren.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’