TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Eisenloeffel was een Nederlandse edelsmid die gespecialiseerd was in het maken van penduleklokken. In Tussen Kunst en Kitsch krijgt expert Rob Driessen zo’n klok onder ogen.
Robert Aronson taxeert een blauw-witte plaque van aardewerk. Dat lijkt een uit de kluiten gewassen porseleinen tegel, maar is bedoeld om in te lijsten.
Expert Paul van Rosmalen bewondert een werk van de Curaçaose schilder Hipólito Ocalia. De markante schilder, geboren in 1916, was volledig autodidact. In het werk van Ocalia schijnt altijd de zon. Hij schilderde voornamelijk landschappen, met felle, heldere kleuren en alledaagse scènes. Met de vrolijkheid van zijn schilderijen brak hij door als kunstenaar en wist hij veel mensen voor zijn werk én zijn mooie eiland te interesseren.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier