TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Eisenloeffel was een Nederlandse edelsmid die gespecialiseerd was in het maken van penduleklokken. In Tussen Kunst en Kitsch krijgt expert Rob Driessen zo’n klok onder ogen.
Robert Aronson taxeert een blauw-witte plaque van aardewerk. Dat lijkt een uit de kluiten gewassen porseleinen tegel, maar is bedoeld om in te lijsten.
Expert Paul van Rosmalen bewondert een werk van de Curaçaose schilder Hipólito Ocalia. De markante schilder, geboren in 1916, was volledig autodidact. In het werk van Ocalia schijnt altijd de zon. Hij schilderde voornamelijk landschappen, met felle, heldere kleuren en alledaagse scènes. Met de vrolijkheid van zijn schilderijen brak hij door als kunstenaar en wist hij veel mensen voor zijn werk én zijn mooie eiland te interesseren.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'