TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Eisenloeffel was een Nederlandse edelsmid die gespecialiseerd was in het maken van penduleklokken. In Tussen Kunst en Kitsch krijgt expert Rob Driessen zo’n klok onder ogen.
Robert Aronson taxeert een blauw-witte plaque van aardewerk. Dat lijkt een uit de kluiten gewassen porseleinen tegel, maar is bedoeld om in te lijsten.
Expert Paul van Rosmalen bewondert een werk van de Curaçaose schilder Hipólito Ocalia. De markante schilder, geboren in 1916, was volledig autodidact. In het werk van Ocalia schijnt altijd de zon. Hij schilderde voornamelijk landschappen, met felle, heldere kleuren en alledaagse scènes. Met de vrolijkheid van zijn schilderijen brak hij door als kunstenaar en wist hij veel mensen voor zijn werk én zijn mooie eiland te interesseren.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'