TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zijn Frits Sissing en de experts onder meer te gast bij de Verbeke Foundation. Dit Vlaamse museum combineert beeldende kunst op bijzondere wijze met het omringende natuurschoon.
Hier taxeert een van de deskundigen een schilderij van Roger Raveel. Het werk van deze Belgische kunstenaar laat zich niet makkelijk in een hokje plaatsen. Door de stripinvloeden en de portrettering van alledaagse objecten neigen zijn creaties het meest naar popart.
“Hij ontwikkelde een heel eigen beeldtaal, balancerend tussen figuratie en abstractie”, zo vatte curator Franz Wilheim Kaiser samen bij de VRT. Ook nemen de taxateurs een reflectietelescoop en een Chinese theepot die al vier generaties in de familie is onder de loep.
Tussen Kunst & Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO