TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zijn Frits Sissing en de experts onder meer te gast bij de Verbeke Foundation. Dit Vlaamse museum combineert beeldende kunst op bijzondere wijze met het omringende natuurschoon.
Hier taxeert een van de deskundigen een schilderij van Roger Raveel. Het werk van deze Belgische kunstenaar laat zich niet makkelijk in een hokje plaatsen. Door de stripinvloeden en de portrettering van alledaagse objecten neigen zijn creaties het meest naar popart.
“Hij ontwikkelde een heel eigen beeldtaal, balancerend tussen figuratie en abstractie”, zo vatte curator Franz Wilheim Kaiser samen bij de VRT. Ook nemen de taxateurs een reflectietelescoop en een Chinese theepot die al vier generaties in de familie is onder de loep.
Tussen Kunst & Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los