TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zijn Frits Sissing en de experts onder meer te gast bij de Verbeke Foundation. Dit Vlaamse museum combineert beeldende kunst op bijzondere wijze met het omringende natuurschoon.
Hier taxeert een van de deskundigen een schilderij van Roger Raveel. Het werk van deze Belgische kunstenaar laat zich niet makkelijk in een hokje plaatsen. Door de stripinvloeden en de portrettering van alledaagse objecten neigen zijn creaties het meest naar popart.
“Hij ontwikkelde een heel eigen beeldtaal, balancerend tussen figuratie en abstractie”, zo vatte curator Franz Wilheim Kaiser samen bij de VRT. Ook nemen de taxateurs een reflectietelescoop en een Chinese theepot die al vier generaties in de familie is onder de loep.
Tussen Kunst & Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden