TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zijn Frits Sissing en de experts onder meer te gast bij de Verbeke Foundation. Dit Vlaamse museum combineert beeldende kunst op bijzondere wijze met het omringende natuurschoon.
Hier taxeert een van de deskundigen een schilderij van Roger Raveel. Het werk van deze Belgische kunstenaar laat zich niet makkelijk in een hokje plaatsen. Door de stripinvloeden en de portrettering van alledaagse objecten neigen zijn creaties het meest naar popart.
“Hij ontwikkelde een heel eigen beeldtaal, balancerend tussen figuratie en abstractie”, zo vatte curator Franz Wilheim Kaiser samen bij de VRT. Ook nemen de taxateurs een reflectietelescoop en een Chinese theepot die al vier generaties in de familie is onder de loep.
Tussen Kunst & Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Zo ging het achter de schermen eraan toe bij de reünie van B&B Vol Liefde
12:54Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen