TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het Cobra Museum in Amstelveen belandde vorig jaar in zwaar weer. Doordat het museum dieprode cijfers schreef, dreigde de gemeente de jaarlijkse subsidie stop te zetten. “Het verwachte tekort voor 2023 bleek nog veel groter dan verwacht, te weten 700.000 euro”, zo schreef de raad. Uiteindelijk kwam die financiële steun er toch, zij het onder strenge voorwaarden.
De experts van Tussen Kunst en Kitsch zijn dus nog van harte welkom in Amstelveen. De deskundigen taxeren onder meer een antieke kluwenhouder, een bijzondere broche en een schilderij van Matthijs Röling. Sindsdien is er meer goed nieuws voor het Cobra Museum: de tentoonstelling over fotograaf en filmmaker Anton Corbijn trok in de eerste weken na de opening al meer dan negenduizend bezoekers.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol
10:12Quinty Trustfull neemt tv-klus van Loretta Schrijver over: 'Ik doe het met liefde'